Jump to content



Ας μιλήσουμε για 17άρες


sa1901

Ποια 17άρα;  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aυτο ειναι δικος σου λογαριασμος.

Εμενα π.χ. το DVI δε με ενδιαφερει.

Αν σε καιει σωνει και καλα τα 70Ε παραπανω δε νομιζω οτι ειναι τοσο μεγαλο ποσο αν αναλογιστεις τα 820Ε που σκοπευες να δωσεις. :077:

Nαι... χμμμ ... κάπου σας μπέρδεψα. Λεφτά για ΕΙΖΟ θα δώσω όπως και να χει. Μάλλον όχι τόσα πολλά, όμως. Γύρω στα 600 υπολογίζω.

Τώρα... μέχρι να έρθει η ΕΙΖΟ, θέλω μια δεύτερη που έτσι και αλλιώς θα την βάλω στο δεύτερο σύστημα.

Αν η ύπαρξη διπλής εισόδου στην Nec, σημαίνει ότι μπορεί να λειτουργεί ταυτόχρονα και με τις δύο έτσι ώστε να εναλλάσω 2 pc, την παίρνω αμέσως και ξεχνάω την LG. Ξέρει να το απαντήσει κανένας αυτό;

:100:

Link to comment
Share on other sites

Αν η ύπαρξη διπλής εισόδου στην Nec, σημαίνει ότι μπορεί να λειτουργεί ταυτόχρονα και με τις δύο έτσι ώστε να εναλλάσω 2 pc, την παίρνω αμέσως και ξεχνάω την LG. Ξέρει να το απαντήσει κανένας αυτό;

:100:

Kανείς; :087:
Link to comment
Share on other sites

Το ποιο σίγουρο θα ήταν να κατεβάσεις το manual από όλες τις οθόνες που έχεις "βάλει στο μάτι".

Δεν νομίζω να γράφουν υπερβολές(ψέματα) εκεί μέσα και θα σου δωθεί και η δυνατότητα να δεις τι περιορισμούς έχουν τα μοντέλα.

Αν δεν κάνω λάθος έχεις DSL οπότε....

Link to comment
Share on other sites

Το ποιο σίγουρο θα ήταν να κατεβάσεις το manual από όλες τις οθόνες που έχεις "βάλει στο μάτι".

Δεν νομίζω να γράφουν υπερβολές(ψέματα) εκεί μέσα και θα σου δωθεί και η δυνατότητα να δεις τι περιορισμούς έχουν τα μοντέλα.

Αν δεν κάνω λάθος έχεις DSL οπότε....

Σωστό και αυτό. :023: Μάλιστα, το έχει και στα ελληνικά :cool:

:058:

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε τελικα ποια αποφασισες? Για να δουλεψεις ταυτοχρονα σε δυο pc δε θα σε βολευε η λυση του kvm switch?
Έχω προβλημα με το Acrobar στο PC μου και δεν μπορώ να διαβάσω PDF :093:. Έτσι τα manual που κατέβασα δεν τα έχω δει ακόμα. :013:

Επιπλέον είχα ένα 4πλο switch το οποιό το έδωσα γιατί είχα πήξει στα καλώδια. Έχω ένα 2πλο αλλά δεν το έχω συνδέσει γιατί χρειάζομαι άλλο ένα καλώδιο. Το κακό είναι ότι είναι μηχανικό και μερικές φορές στην αλλαγή χάνει το ποντίκι και το πληκτρολόγιο. Και στην εκκίνηση του υπολογιστή πρέπει να έχεις στην οθόνη τον υπολογιστή που μπουτάρει αλλιώς δεν βλέπει πληκτρολόγιο ποντίκι. Όλα αυτά είναι οι παιδικές αρρώστιες των μηχανικών switch. Τα είχα κανα χρόνο στημένα έτσι και τα βαρέθηκα.

Τώρα θέλω 2 οθόνες μία για κάθε σύστημα και το switch θα το έχω για έκτακτες περιπτώσεις... να βάζω πάνω κανα PC (συγγενή, φίλου...) για επιδιόρθωση.

Η μία θα είναι για μένα, η ΕΙΖΟ L578 :055: και η δεύτερη για τον σύζυγο. Είμαι ανάμεσα σε 2. Νec 1770 ή LG 1750.

Mου κάνει εντύπωση που κανένας δεν λέει κάτι για τις Nec. Εντάξει ... LG έχετε οι πιο πολλοί ... κανένας δεν έκατσε να δει αν οι Nec είναι καλύτερες από τις LG; :017:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.