Jump to content



Κανένας απο Κοζάνη;


SSJ5

Recommended Posts

Επειδή βλέπω πολύ κόσμο εδώ σκέφτομαι μήπως κανένας από εδω μένει Κοζάνη. Αν ναι πείτε μου, να κανονίσουμε αν θέλετε και καμιά συναντηση...

Link to comment
Share on other sites

Οι αντμινς μόνο τα δικά μου θρεντ ξέρουν να μετακινούνε. :crazy::TD:

edit: που πάντα τα βάζω ανάλογα με το θέμα τους και αυτοί τα πάνω όλα off topic:dots: :dots:

edit2: δεν θέλω να προσβάλω κανέναν απλά έχω ένα παράπονο:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TRoboCop

Οι αντμινς μόνο τα δικά μου θρεντ ξέρουν να μετακινούνε. :crazy::TD:

edit: που πάντα τα βάζω ανάλογα με το θέμα τους και αυτοί τα πάνω όλα off topic:dots: :dots:

edit2: δεν θέλω να προσβάλω κανέναν απλά έχω ένα παράπονο:p

και τι πειραζει...

Αρχική απάντηση από SSJ5

Επειδή βλέπω πολύ κόσμο εδώ σκέφτομαι μήπως κανένας από εδω μένει Κοζάνη. Αν ναι πείτε μου, να κανονίσουμε αν θέλετε και καμιά συναντηση...

Εγω σπουδαζω Καστορια 50 λεπτα απο την Κοζανη.. για συναντηση μεσα στην εξεταστικη δεν παιζει φιλε SSJ5

Link to comment
Share on other sites

Εγω σπουδαζα κοζανη 4 χρονια.Λατσκος,ΟΝΑΡ,Αποκαλυψη και τα συναφι...ενα φεγγαρι δουλευα και στο Revolution...αληθεια ειναι ακομα ανοιχτο?Α και κατι αλλο τι καιρο εχει εκει περα γιατι θα ανεβω για εξεταστικη...να δω ποτε θα περασω το τελευταιο μαθημα....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.