Jump to content



Ένα PSU παιδιά!!!


dracosishere

Recommended Posts

Μιας και το έφερε το θρεντ,εγώ έχω ένα Tagan 480 :054: , πολύ καλό , αθόρυβο, κλπ,κλπ , αλλά λέω να πάω σε AMD απο Intel που είμαι τώρα , και έχω προβλήμα,το τροφοδοτικό είναι 20πινο, μπορώ να το βάλω σε 24πινη μητρική?

αν όχι , τότε τι λέτε για αυτό:

http://www.ocztechnology.com/products/power_management/ocz_modstream_power_supply

τρελλαίνομαι με τα καλώδια :119: του tagan,στο OCZ βάζεις μόνο ότι χρειάζεσαι ,αλλά , είναι αθόρυβο σαν το tagan? και τελος πάντων απροβλημάτιστο, θα δουλεύει 24/7. :079:

Κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Antec True Control 550W....

Ναι ... χμμμ ... τα έχουμε πει για τα Antec. Καλά χρύσα, αλλά άμα σου σκάσει τρέχεις και δεν φτάνεις. Η επίσημη αντιπροσωπεία έχει φεσώσει την Antec και αν στείλεις ένα Antec για RMA, υπάρχει η πιθανότητα να κάθεται για μήνες στην αντιπροσωπεία στην Ελλάδα και εσύ να περιμένεις σαν τον μ****α αντικατάσταση και να σου λένε έχει έλλειψη η Αntec. :012:

Link to comment
Share on other sites

To εχω παρει απο Πουλιαδη πριν απο 2 χρονια λογω δουλειας και εχει ακομα αποθεμα..Ελπιζω οτι μετα τα 3 χρονια που τελειωνει η εγγυηση δεν θα παρουσιασει προβλημα...τωρα αν σκασει...ε, τι να πω ρε παιδια....τα λεφτα του τα εχει βγαλει παντως....

Link to comment
Share on other sites

...τωρα αν σκασει...ε, τι να πω ρε παιδια....τα λεφτα του τα εχει βγαλει παντως....

Να συμφωνήσω. Το έχω πάνω από χρόνο, φορτωμένο με ότι φαίνεται στην υπογραφή (6 δίσκοι, 3 οπτικά, 4 pci κάρτες, κάρτα γραφικών, 7 ανεμιστήρες) και πάει μία χαρά. Αν κάτι πάει στραβά, ήταν "άξιος ο μισθός του".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.