Jump to content



Καλό κουτι?


Cyber_Cookie

Recommended Posts

Παράγγειλα΄αυτό που έλεγα στην αρχη τελικά... :070:

Και πολυ με αρεσε(οπως λεει και η γιαγια μου..) :046:

Παντως σας ευχαριστω όλους παιδες!! ;);)

μολις μπορέσω θ ποστάρω φωτό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το σοπρανο το πηρα πριν 2-3 μηνες φιλε μου. στην αρχη ημουνα λιγο σπασμενος με το πορτακι που εχει .ββεβαια καταλαβαινεισ αμεσως οτι εχει πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, και γενικα ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στα λεφτα του!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα αυτό και είναι πολύ καλό για τα λεφτά του λίγο ακριβό αλλά αξίζει www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=15&Nav_Section_Id=15&Catalog_Id=1&Product_Id=212655&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Αυτο που λες είναι λίγο μικρότερο από το δικό μου και παίρνει έναν ανεμιστηρα λιγότερο :017: Στην ουσία πληρωσες παραπάνω μόνο για το παράθυρο. :107:

Εγω πάντως τα παράθυρα τα λαμπακια τα νεον και ολα αυτά τα βαρέθηκα (το προηγουμενο κουτι μου ήταν φουλ από δαυτα) ασε που ενοχλόυν οταν παίζεις...

Link to comment
Share on other sites

τι tsunami και soprano ρε είστε σοβαροί(:))??Πάρτε κόσμε!!!!http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=Cases&cp_id=55300 :060: :104: ;) :007:

Επειδη τοχω δει απο κοντα νομιζω οτι περα απο το space-design (που δεν μου αρεσε) ειναι απαραδεκτο σε ποιοτητα κατασκευης με πολυ μικρους χωρους και πανακριβο για τα μηδαμινα που προσφερει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.