Jump to content



Post στα 400(fsb)x10(multifactor) σε AMD3200@64


xarmanhs

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

@Xarmanhs: Ρε παλικαρι κ εγω απο βολο ειμαι (αλμυρος) κ το πασχα θα ερθω για διακοπες(ειμαι χιο φοιτητης). Στειλε μου pm να βρεθουμε να δω με τα ματια μου το "τερας" Α64 3200+@4GHz καθως και τους αλλους 2 extreme o/ced που εχεις στην υπογραφη σου!Δεν εχω κ τις τρελες γνωσεις απο o/c παρολο που ασχολουμαι κοντα 1 χρονο με το αθλημα.Ο δικος μου 3500 με το ζορι φτανει στα 2,7GHz(ουτε καν) με stock ψυχη. Βεβαια δεν εχω κ τα κορυφαια περιφερειακα αλλα κ να αγορασω μνημες, psu και μια XP-120 που ειναι απαραιτητα δεν νομιζω να ανεβω πανω απο 50ΜΗz!!!(Newcastle αγορα οκτωβρη 2004)!

Παραθετω ενα rar με φωτος 1 με default cpu και αλλα 2 o/ced.(σε o/c 55-56oC full load και στην default 44).

Σορρυ για το μεγαλο μεγεθος των φωτογραφιων αλλα χρησιμοποιω 2 οθονες

Desktop.part1.rar

Desktop.part2.rar

Desktop.part3.rar

Desktop.part4.rar

Desktop.part5.rar

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ζορίζεσαι πολύ να ξέρεις πώς είναι πιό εύκολο να πείς υπέρβαλλα λίγο παιδιά λόγω του μικρού της ηλικία μου , και να το ρίξουμε στην πλακα μετά ,, παρά να έχεις στο περίμενε 10 ατομα & να προσπαθείς να επαληθεύσεις......... επεισοδια x-files .

Link to comment
Share on other sites

']Για να μην ζορίζεσαι πολύ να ξέρεις πώς είναι πιό εύκολο να πείς υπέρβαλλα λίγο παιδιά λόγω του μικρού της ηλικία μου ' date=' και να το ρίξουμε στην πλακα μετά ,, παρά να έχεις στο περίμενε 10 ατομα & να προσπαθείς να επαληθεύσεις......... επεισοδια x-files .[/quote']

Θα συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ζορίζεσαι πολύ να ξέρεις πώς είναι πιό εύκολο να πείς υπέρβαλλα λίγο παιδιά λόγω του μικρού της ηλικία μου , και να το ρίξουμε στην πλακα μετά ,, παρά να έχεις στο περίμενε 10 ατομα & να προσπαθείς να επαληθεύσεις......... επεισοδια x-files .
;):):p !!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.