Jump to content



CREATIVE INSPIRE P5800


JefaSs

Recommended Posts

ειμαι κατοχος τετοιω ηχειων και αν σκοπευεις να τα χρησημοποιησεις σε κλειστο χώρο ειναι μια χαρα!!!!ιδιως αν εχεις και καμια audigy...

εγω τα έχω στο δωματιο μου που ειναι καμαρουλα 5Χ5 περιπου και δεν έχω κανενα παραπονο. Ταινιουλες ,Games, mp3s ολα κομπλε...

Link to comment
Share on other sites

ειμαι κατοχος τετοιω ηχειων και αν σκοπευεις να τα χρησημοποιησεις σε κλειστο χώρο ειναι μια χαρα!!!!ιδιως αν εχεις και καμια audigy...

εγω τα έχω στο δωματιο μου που ειναι καμαρουλα 5Χ5 περιπου και δεν έχω κανενα παραπονο. Ταινιουλες ,Games, mp3s ολα κομπλε...

Έχω την απλή 5.1 κάρτα ήχου της Creative(35 ΕΥΡΏ).

Θα έχω καλο ήχο? :120:

Link to comment
Share on other sites

αν δεις το avatar μου θα δεις οτι με μια σχτικη απλη καρτουλα και τα ηχεια αυτα οχι απλα την δουλεια μου την κανω αλλα ειμαι πολυ ικανοποιημενος και δεν εχω κανενα προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τα 5900 και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος στις ταινιες αλλα και οταν θελω να ακουσω μουσικη και θα σου προτεινα αν η διαφορα στην τιμη δεν σε "ενοχλει" ιδιαιτερα να παρεις τα 5900

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς πάρε αυτά (επόμενο μοντέλο μάλλον. Αυτά που έιχα πάρει τότε τα έλεγαν Τ-5400 νομίζω) που στα 3 μπροστινά έχουν και tweeterακι.

Είναι άλλη φάση.

Πάντως πολύ καλά ηχειάκια για τα λεφτά τους :D

Εγώ τα πήρα για την αδερφή μου και τα παραδέχτηκα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.