Jump to content



philips 19" tft 190s και γνώμες


ikariwths

Recommended Posts

Πρέπει να μας πεις για τι δουλειά θέλεις την οθόνη. Αλλιώς δεν θα πάρεις σαφή απάντηση. Άλλες προτάσεις υπάρχουν για games και άλλες για κείμενο π.χ. .

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να μας πεις για τι δουλειά θέλεις την οθόνη. Αλλιώς δεν θα πάρεις σαφή απάντηση. Άλλες προτάσεις υπάρχουν για games και άλλες για κείμενο π.χ. .

Εχεις απόλυτο δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν την έχει κανένας?αύριο θέλω να αγοράσω monitor,αυτό που θέλω να μάθω είναι αν είναι καλή η αγορά για την κατηγορια της

Ρίξε μια ματιά εδώ απλά να πάρεις μια ιδέα.

http://www.behardware.com/articles/515/page1.html

Link to comment
Share on other sites

βασικά την θέλω για τα πάντα,να παίζει και games να βλέπω dvd και για κείμενο γενικά για οτιδήποτε μπορώ να κάνω στον υπολογιστή

Και αυτή κάνει για τα πάντα με συμβιβασμούς στην ποιότητα αυτών που θα κάνεις.Αν όμως θέλεις να σου κάνει τα πάντα χωρίς συμβιβασμούς τότε το χέρι πρέπει να μπει πολύ-πολύ βαθειά στην τσέπη. :002:

Link to comment
Share on other sites

Μια πολλή καλή επίσης είναι και η Acer AL1913s

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=892&Nav_Section_Id=5&Catalog_Id=1&Product_Id=254961&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Σε σχέση με την LG 1915s η Acer έχει καλύτερη φωτεινότητα,καλύτερη γωνία θέασης,και καλύτερο κοντράστ.Είναι καλύτερη σε παρακολούθηση DVD, σε επεξεργασία εικόνας,σε εργασία με τις ώρες(κειμενογράφων κλπ) εκτός από ένα.Τα παιγνίδια.Σε αυτά η LG είναι πολύ-πολύ καλύτερη ενώ η Acer (όπως διάβασα σε ξένα forum) δεν τα καταφέρνει και σε παιγνίδια με γρήγορα γραφικά δεν μπορεί να ανταπεξέλθει.

Οπότε ανάλογα με τις ανάγκες σου διαλέγεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.