Jump to content



Έχω και stacker μπαίνουμε μέσα ?


Atari[Xp+]

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Πολυ ωραιος, αλλα βαψε τα drives επειγοντωωωωωωωωωωως!!!

Εγω εχω λιγη δουλιτσα ακομα με το δικο μου. Ετοιμαζω πολυ μπελαλιδικο πραμα στην προσοψη.

Link to comment
Share on other sites

οι συγκεκριμένες ταινίες δεν χάνουνε καθόλου την δύναμη τους...

μετά από 2 χρονια έχω κολλημένο μια στρουθοκάμηλο μαριονέτα σε ένα κουφό σημείο από 4 0.5x0.5 κομματάκια ειδικά αν είναι τις 3M είναι σκυλί δεν μασάει ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται θέμα , συγκράτησης παιδες , δεν ξέρω για τις άλλες αλλά αυτή που έχω [ξανα]λέω πώς παραλίγο να σπάσω το φάν που είχα κολλήσει στο psu να φυσά τις μνήμες !!! Μιλάμε δεν ξεκόλλαγε με τπτ , και το τραβούσα και γωνιακα.

Κατα τ΄αλλα αυριο τελικά θα έχω το gatewatch , τα drive ΔΕΝ τα βάφω τελικά [καλύτερα πιο άσχημα παρά να ξεβάφουν με τον καιρό και να φαίνονται χειρότερα. ]

Απο όσα κουτιά εχω δεί έχει τά πιό καλά δεσίματα, μιλάμε ποιότητα κατασκευής 10/10 . Kαι απο χώρους-διαρύθμιση /// Μέχρι και phase change χωράει μέσα ... [soon]

Link to comment
Share on other sites

το βελκρο τι λεει σαν υλικο συγκρατησης?Το εχω δει σε κατι cold cathode light

Ναι το σκεφτηκα κι εγω... αλλα ...

Το βελκρο απο την αλλη πλευρα παλι ειναι αυτοκολλητο το οποιο πρεπει να κολλησει σταθερα :077: :077:

Link to comment
Share on other sites

Με 10 ευρά φτιάχνεις 40 προσόψεις αυτοκόλλητες και χρωματιστές που τις αλλάζεις κάθε που τις βαριέσαι.

ΣΛΝ το μόνο κακό με τη διπλή χοντρή κολλητική ταινία είναι ότι με τον καιρό γίνεται πιο πέτρα ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

']

Κατα τ΄αλλα αυριο τελικά θα έχω το gatewatch ' date=' τα drive ΔΕΝ τα βάφω τελικά [καλύτερα πιο άσχημα παρά να ξεβάφουν με τον καιρό και να φαίνονται χειρότερα. ']

Δεν εχω την καταληλη εμπειρια, αλλα διαβαζοντας εδω συμπερανα πως αν τα βαψεις σωστα , δεν παιζει να ξεβαψουν.Τωρα αν παρεις ενα σπρευ και τα περασεις προχειρα απο πανω...ειναι το πιο πιθανον :) Απο την αλλη μπορει να καταλαβα και οτι με συμφερει γιατι σκοπευω στο μελλον να τα βαψω κι εγώ :077: :077: :077:

Link to comment
Share on other sites

βασικά για να τα βάψεις σωστά και κυριλέ πρέπει να πας σε ήδη μοντελισμού και να πάρεις από τα μικρά ακριβά τους spray... αν ζητήσεις και οδηγίες για το πως θα το κανεις θα βγει αστεράκι ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είχα κάποιες αμφιβολίες επειδή είναι πολύ φθηνό , αλλα by the way το gatewatch Rocks - ruleZZZ.

Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής [περίμενα πλαστικούρα. ]

Πολύ καλή αίσθηση στα κουμπιά . [Περιμενα να έχουν κενά]

Πολύ καλοί οι αισθητήρες [απο ότι βλέπω μέχρι στιγμης. Μετράνε γρήγορα 2 φορές το sec, και με ακρίβεια όχι μία 27 μία 23 ας πούμε...]

Αυτά :D

post19dk.jpg

post28yw.jpg

post31mn.jpg

post40lr.jpg

post57ci.jpg

:055:

Link to comment
Share on other sites

Παρε μια λαδομπογια μαυρη, βαλτην στο κεντρο του γραφειου και κανε το κολπο το Mr.Bean.Βαλε μπολικα βεγκαλικα μεσα , αναψε τα βγες εξω τρεχοντας και εισαι αρχοντας :D :D :D :D :D Αμα θελετε καντε το και sticky σαν οδηγο βαφης ολοκληρου δωματιου μεχεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.