Jump to content


Φάτε Μάτια Ψάρια!!!!


Necro

Recommended Posts

θεε μου!!!κοιταξτε αυτο το θηριο!!!!!!!!!http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.526592

2 ερωτησεις:αυτη η τρελή η dual 6600gt μπαινει πανω σε μία θύρα pci-e ή σε 2?

Αξίζει να τη παρω (μητρικη και dual 6600gt)για το pc του αδερφού μου??και αν βγει αλλη τετοια καρτα γραφίκών μπαινει σε SLI με αυτη που ηδη θα έχω??????

Link to comment
Share on other sites

μπαινει πανω σε μία θύρα pci-e ή σε 2?

και αν βγει αλλη τετοια καρτα γραφίκών μπαινει σε SLI με αυτη που ηδη θα έχω??????

μια θύρα pci-e πιάνει, και εκμεταλεύεται το SLI - οπότε δεν βάζεις άλλη κάρτα - στην ουσία είναι σαν να έχεις 2 6600GT σε sli mode...

Link to comment
Share on other sites

σωστός ο pokemon - με πρόλαβες "μεγάλε" :D

αξίζει πολύ πάντως αυτό το πακετάκι, αφού έχει την απόλυτη αναβαθμισιμότητα, και κορυφαίες επιδόσεις σε 3d, και εξοπλισμό, που θα σε καλύψουν για πολύ καιρό, μαζί και με κορυφαία ποιότητα κατασκευής..

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε για αυτό???

cpuboard039nh.jpg

AMD ATHLON 128

Δυνατότητα διαχήρησης 128Bit 10Ghz L1 , L2 , L3 και ακόμα L4 CACHE!!!

Slot 6

1024Pin

Τι άλλο θες???

Μονο που δέν υπάρχει και είναι δικής μου κατασκευής :082: :082: :040::040::040::040:!!!

ΑΑΑΑ... Το COOLER το ξέχασα!!!!!!

cpuboard028jt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sorry ξέχασα οτι μιλούσαμε για κάρτες γραφικών!!!

Μέχρι το 2007 παίζει να έχουν βγεί και κάρτες γραφικών σαν αυτήν

minivga1rq.png

Σήμαερα αν έβγαινε αυτή θα τα επαίζε όλα εκτός απο :

Dos , Windows , 3Dmark , 3Dmax , Linux , Games , Visualaizations , Screensavers , Stand by , MSOFFICE , DVD , CD!!! :082: :082:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.