Jump to content



Φάτε Μάτια Ψάρια!!!!


Necro

Recommended Posts

Σλοτ 6 έγινε!!!

mobo022dt.jpg

Επειδή εγώ είμαι κατά του ONBOARD σχεδίασα μία κάρτα ειδικά για εμένα :065:

pci0016sz.jpg

Αυτή η κάρτα έχει τα ακόλουθα:

+SCSI Controllers

>Promise technology Ultra 66

+Floppy Disk controllers

>Winbond W83977EF

+Ports

-W83977 COM1 port

-W83977 COM2 port

-W83977 LPT port

+Sound video and game controllers

-ITE 811a sound system

-PC Speaker(Χρήση ώς MIDI player)

+System devices

-Dual bios2

Κρίμα που δεν βγαίνουν ακόμα τέτοιου είδους κάρτες!!!! :091:

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιά σχολή πρέπει να πάω για να σχεδιάζω MOBO κάρτες??? Ενδιαφέρομαι!! Αν ξέρει κανεις να μου απαντήσει σήμερα γιατι άυριο πρέπει να δόσω το χαρτι που λέει σε ποιο λύκειο να πάω!!!Επίσης θέλω να γίνω τεχνικός Η/Υ.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιά σχολή πρέπει να πάω για να σχεδιάζω MOBO κάρτες??? Ενδιαφέρομαι!! Αν ξέρει κανεις να μου απαντήσει σήμερα γιατι άυριο πρέπει να δόσω το χαρτι που λέει σε ποιο λύκειο να πάω!!!Επίσης θέλω να γίνω τεχνικός Η/Υ και τεχνικός τηλεοράσεων βλ. foroum L5011LD σε λίγη ώρα!!!! :002:

Πολυτεχνειο μεταπτυχιακα κτλ οποτε πας σε γενικο λυκειο και το ριχνεις στο διαβασμα πολυ διαβασμα γιατι οι motherboard δεν γινονται με το photoshop........

Link to comment
Share on other sites

Πολυτεχνειο μεταπτυχιακα κτλ οποτε πας σε γενικο λυκειο και το ριχνεις στο διαβασμα πολυ διαβασμα γιατι οι motherboard δεν γινονται με το photoshop........

OK!Γίνεται να πάω σε Τεχνικό λύκειο?? Γιατι στο γενικό μου τα σπάνε πολύ τα φιλολογικά π.χ. Αρχαία , θεατρολογία , Αλγεβρα κ.α. Θα τα έχω αυτά όπου και αν πάω???:confused:

--------------

Είναι δύσκολη απόφαση!!! Πρέπει να ρίξω και το τελευταίο χαρτί της τραπουλάς μου!!!!

--------------

Όσο για το ντόπικ καλύτερα να αγοράσει την Gigabyte 3D1!!!Θα είναι κάτι απεριζήτητο σε 3-4 χρόνια!!! :002:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.