Jump to content



DFI 939 AGP


ThorLite

Recommended Posts

LOOOL!

Πού'σαι ρε Ujin?

Τι κάνει δηλαδή? Άσε, η DFI δε θα άντεχε ούτε μια μέρα με το hardware που έχω φορτώσει την Asus (υπ'οψιν, δεν είμαι fan της Asus). Και τι να μου λέει το καλύτερο SuperPi? Ή ακόμα και το καλύτερο memory bandwidth utilization? Οι πραγματικές επιδόσεις βρίσκονται αλλού. Αυτό εγώ το κατάλαβα.

Στο κάτω κάτω, εγώ είμαι και ειδική περίπτωση. Οι μνήμες μου είναι παλιές και διαφορετικές (DDR333+DDR400 dual channel) και ο Winnie μου βρίσκει τοίχο απότομα. Μπορώ να τον πάω και πιο ψηλά αλλά θέλω πολύ ρεύμα και δεν αξίζει. Στο nForce3 δεν παίζουνε καλά και οι Hauppage κάρτες μου οπότε η VIA είναι για μένα μονόδρομος.

Πλάκα κάνω ρε συ. Σιγά μην πλακωθούμε και στα benches! :003:

Πέρα από την πλάκα τώρα για μένα το σημαντικό είναι να είναι κανείς ευχαριστημένος με το μηχάνημα που έχει. Μάρκες, fanboys κτλ. εμένα δεν μου λένε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

DarkSaga αυτο το mobo που λες ειναι socket 754 και οχι 939,και απο οτι γραφει στο site της msi το agp που εχει ειναι λιγο περιεργο και εχει μεσα μια λιστα με καρτες γραφικων που ειναι συμβατες με αυτο,στην οποια λιστα δεν υπαρχουν καρτες οπως 6800-6800 gt η ati σειρα Χ οποτε μαλλον ειναι να το αποφευγουμε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.