Jump to content


DUAL 6600gt gigabyte 3d1


BoNito1442169110

Recommended Posts

Εχω βρει μια 3d1 με το διπλο 6600gt της gigabyte με εγγυηση αποδειξη απο ελληνικο καταστημα 200euro!ειναι στο κουτι της(μεταχειρισμενη πολυ λιγο)!Αξιζει?τωρα εχω την απλη 6600gt!

Link to comment
Share on other sites

Tι μητρικη εχεις? Υπαρχει (παρα πολυ) μεγαλη πιθανοτητα αν δεν εχεις την GIGABYTE NF4 SLI (δηλαδη την μητρικη με την οποια ερχεται πακετο η καρτα γραφικων) να μην παιζει η συγκεκριμενη καρτα σε σενα... Η τιμη παντως ειναι ΦΟΒΕΡΗ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλά, για 200 ευρώ δεν το συζητάμε! Απίστευτο!

θα πρέπει να πουλήσεις όμως και το Motherboard και να πάρεις το Κ8ΝΧP-SLi για να είσαι 100% σίγουρος ότι θα σου παίξει κανονικά... και πάλι θα σου βγει πολύ φθηνά (μην ξεχνάς ότι η μητρική έχει τα πάντα πάνω.. ) - δεν νομίζω να σε χαλάει

Καλή φάση τη βλέπω..

(Αλήθεια, από ποιο κατάστημα? :080: )

Link to comment
Share on other sites

Εχω βρει μια 3d1 με το διπλο 6600gt της gigabyte με εγγυηση αποδειξη απο ελληνικο καταστημα 200euro!ειναι στο κουτι της(μεταχειρισμενη πολυ λιγο)!Αξιζει?τωρα εχω την απλη 6600gt!

Χα χα!

Την καρτουλα την έχω σταμπάρει κι εγώ 1,5 ώρα πριν την καταχώριση της (fleamarket) και το σκέφτομαι..

Όχι μόνο πρέπει να πάρω μητρική.. πρέπει να πάρω και επεξεργαστή διότι τώρα είμαι με socket 754…

Link to comment
Share on other sites

απο το fleamarket.gr!θα αφησω να την παρει ο subneo γιατι δεν ειμαι να αλλαζω μητρικη και τετοια!! http://www.fleamarket.gr/lot.cfm?lotID=2933162

ευκαιρια αλλα εχει μπλεξιμο!Με το chipset nf4ultra υπαρχει περιπτωση να παιζει??

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα κανονικά έρχεται μαζί με την μητρική GA-K8NXP-SLI και αυτό γιατί μόνο με αυτήν την μητρική είναι 100% συμβατή. Από ότι έχω διαβάσει σε διάφορα site, ίσος να δουλεύει και με την ASUS Α8Ν-SLI. Μετά το review που κάναμε, δοκιμάζουμε τώρα και άλλες μητρικές για να δούμε αν δουλεύει και εκτός από την GA-K8NXP-SLI.

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως μπορεις να την παρεις 200 Ε

Χτυπα τη

Και τι να την κανει?? Να την κοιταει??? Αφου αν διαβασες τι λεμε, δεν δουλευει στην μητρικη του!!!

Παντως τρομερη μεταπωλητικη αξια το πακετο... Ηδη σκοτωνονται μισοτιμης οι καρτες!! :043: :043:

Link to comment
Share on other sites

Παντως τρομερη μεταπωλητικη αξια το πακετο... Ηδη σκοτωνονται μισοτιμης οι καρτες!! :043: :043:

Καλά ρε SLN μην το γενικεύεις το πράμα!..

πρέπει να είσαι λίγο λαλημένος για να πας να "σπάσεις" το πακέτο να πουλήσεις την κάρτα δλδ... δεν έχει λογική, ούτε και νόημα

ποιος ξέρει τώρα τι περίπτωση είναι αυτή και πως έκατσε... :102:

Πάντως για κάποιον που έχει Giga nf4-sli, αξίζει να την πάρει για 200 ευρώ - ευκαιρία είναι

Link to comment
Share on other sites

Βασικά μια μελετημένη κίνηση θα ήταν να εξασφάλιζες την αγορά και μετά να πουλούσες την μητρική σου+6600 που έχεις και να έπερνες την gb μητρική που την υποστιρίζει.Σαφώς και κερδισμένος θα είσαι. Αλλά 1α θα πρέπει να εξασφαλήσεις την αγορά διότι παίζουν διάφοροι στο νετ που κοτσάρουν αγγελίες "αναγνώρησης" (για να δούμε, πουλιέται...), "ανασφάλειας" (να την δώσω...να μην την δώσω....και ως δια μαγείας κάποιος πλοιοδοτεί και κλείνει την αγορά με τρελό ποσο) και άλλα πολλά παράξενα που μπορεί να σου τύχουν (μέχρι και cdάκι της Δέσπυνας με "πάρε τ @@ μου" logo να κονομήσεις).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.