Jump to content



Είναι καλό το μηχάνημά μου;


VagelisAMDX2

Recommended Posts

Για οσους ψαχνουν τα post τους, να πω οτι προχωρησα σε split ολων εκεινων που αποτελουσαν κατα καποιο τροπο offtopic στην κουβεντα (αναλυτικα τη θεση μου φανταζομαι τη διαβασατε στο προηγουμε post μου).

Μεχρι ο φιλος μας να κανει αυτα που του ζητησα δε νομιζω οτι πρεπει να αμφισβητουμε.

Εξαλλου αν εχεις τα λεφτα αγοραζεις (δεν ειναι ιδια περιπτωση με εκεινη του τρομερου-απιστευτου O/C που εκανε αλλος "κομητης" που περασε απο το forum γιατι εκεινο πραγματικα ΔΕΝ γινοταν, ενω απλα την αγορα αν εχεις τα φραγκα την κανεις ακομα κι αν δεν εχεις ασχοληθει ποτε)

Υ.Γ. Και για αποφηγη παρεξηγησεων, τα post σας μπορειτε να τα δειτε στο λινκ που εδωσε παραπανω ο john_dr.

vagelis18 μην ξεχνιεσαι. Ακομα περιμενουμε με αγωνια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά....Είμαι νέος στο site σας και θα ήθελα μιά γνώμη για το μηχάνημά μου... Athlon 64 3500+ στα 2800 και ψύκτρα thermalright xp120,ram DDR 2Gb(1+1) Corsair,MOBO Asus A8N-SLI DELUXE, VGA('S) 2X 6800 ULTRA ALBATRON (σε SLI), σκληρός MAXTOR 300GB, τροφοδοτικό 2 X GLOBALWIN 520 :016:

γνωμη? τι γνωμη? για πεταμα το μηχανημα σου.. :110: :110: δωστο σε μενα καλυτερα μη το πετας... :D:D:D

λολ περα απ την πλακα εχεις και @#$%^ τα μηχανηματα!

αληθεια ποσο σου στοιχισε?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε vagelis δεν μας λες ποσα ευρωπουλα σου κοστισε το μηχανημα και απο που το πηρες?

υ.γ. : ενα πραγμα δε καταλαβα το 1 τροφοδοτικο 520W δεν εφτανε και εβαλες 2? κανενα ηλεκτροκινητο τρενο θα κινησεις?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.