Jump to content



XP-120 ή XP-90


aris-the-wild-tweaker

Recommended Posts

Ποια να προτιμησω απο ΧΡ-120 - ΧΡ-90 - ΧΡ-90C & XP-90 Retail ?

Για amd64 939 Venice?Στον 3000+ ποση θερμοκρασια max με πολυ καλη αεροψηξη στο κουτι @default και λιγο overclocked?

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα πηγαινα για την xp-120...με την xp-90c το παρακανανε...65 ευρω για ψυκτρα ΧΩΡΙΣ ανεμιστηρακι ειναι παρα πολλα...

Επισης αναμεσα στην xp90 και την retail, θα πηγαινα στην απλη(οχι retail). ουσιαστικα απλα εχει και ενα (θορυβωδες...πολυ) ανεμιστηρακι που το χρησοπληρωνεις...εκτος αν εχει και κατι αλλο που μου διαφευγει...

Link to comment
Share on other sites

Eμενα η ΧΡ-120 μου φαινεται πιο θηριο και πως θα εχει καλυτερες θερμοκρασιες.Της φορτωνεις και εναν 12αρη και εισαι τζετ.Η ΧΡ-90 μου φαινεται πιο μικρη και οχι τοσο καλη

Link to comment
Share on other sites

Οχι, εννοω στο πλαινο του cpu, πανω στο heatspresder. Καλα, gigabyte ειναι, το bios λεει οτι θελει. Ουτε καν εχω μπει στον κοπο να κοιταξω. Μια φορα που ειδα κατα τυχη ελεγε κοντα 60 στο καταχειμωνο.... Και η ψυκτρα ηταν κρυα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.