Jump to content



Aerocool Gatewatch


pagourix

Recommended Posts

Έχω το Tsunami Dream ως case και θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να βάλω το Aerocool Gatewatch μιας και το κουμπί "Volume" από ότι μπορώ να καταλάβω απο την Photo είναι λίγο προς τα έξω και δεν ξέρω αν μπορει να κλείσει το πορτάκι του case.......

ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pagourix [12-01-2005 21:26]

Έχω το Tsunami Dream ως case και θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να βάλω το Aerocool Gatewatch μιας και το κουμπί "Volume" από ότι μπορώ να καταλάβω απο την Photo είναι λίγο προς τα έξω και δεν ξέρω αν μπορει να κλείσει το πορτάκι του case.......

ξέρει κανείς?

Φίλε μου ακριβώς την ίδια απορία έχω και εγώ !!! Εχω βάλει και σχετικό post ! Με ενδιαφέρει και μένα να μάθω αν κλείνει η πόρτα του Tsunami για να το πάρω ! Εμαθες εσύ τίποτα ? Επίσης τί γίνεται σχετικά με τις συνδέσεις στους ανεμιστήρες ? Χρειάζεται αντάπτορες ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

To κουμπί εξέχει 0.6cm, εχει διάμετρο 1cm , απέχει 1cm απο τη δεξιά πλευρά και ειναι στη μέση της απόστασης. Καλά μετρήματα :)

Καλα, το μετρησες η βρηκες specs?

Πρεπει να κλεινει ολα αυτα συνηθως ειναι υπολογισμενα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.