Jump to content



Πρόβλημα με USB 2.0 εξωτερικό δίκο


Recommended Posts

Εδω και πάλι παίδες και δυστυχώς χωρίς λύση!!!

Η EPOX μου πρότεινε να δοκιμάσω ένα BIOS το οποίο βέβαια είναι σχετικά παλιό και δεν αναφέρει τίποτα για USB.....Σε τελική λύση μου πρότεινε USB Hub με δικό του Power Supply.....

Αυτά τα λίγα.....

Όπως φαίνεται δεν υπάρχει κάποια λύση στον ορίζοντα....

Thanks για την βοηθεία....

Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν στον αναγνωρίζει , στον εμφανίζει τουλάχιστον ε κίτρινιο στον Device manager?

Στην τελική για να μην παιδεύεσαι πάρε μια pci κάρτα usb 2.0 και θα πάψεις να εξαρτιέσαι από την μητρική...εξάλλου οι πόρτες USB ποτέ δεν φτάνουν όσες και αν έχεις ...

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Το quote έχει πλάκα.... ( το οποίο με κάνει να αναρωτιέμαι αν υπάρχει πρόβλημα με τον mozilla μου )

Απάντησα μέσα από το κινητό, που ο browser που του έχω, δεν υποστηρίζει ελληνικά στο να γράφει.Έλεγα λοιπόν ότι δουλεύει (δεν μου δείχνει ότι δεν τον αναγνωρίζει), αλλά και πάλι δεν τον βλέπω σαν συσκευή-σκληρό στο system του control panel.Μένει να το δοκιμάσω και στον desktop όταν έρθω ΑΘήνα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.