Jump to content



Κάθετες Ρίγες Στην οθόνη..και δεν ανοίγει


giannhspatra

Recommended Posts

δοκίμασα και άλλη οθόνη τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή μου καμμία διαφορά....

Αναφέρθηκε πιο πριν ότι το πρόβλημα είναι στο board και όχι στην οθόνη. Επομένως δεν θα απεικόνιζε διαφορετικά σε άλλη οθόνη...

Link to comment
Share on other sites

Απλά σε ενημερώνω οτι σύμφωνα με ΝΟΜΟ 2251/1994 Άρθρο 5 παρ 4 Σε περίπτωση αντικατάστασης του προϊόντος ή ανταλλακτικού του, η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια ως προς το νέο προϊόν ή ανταλλακτικό. ... :115: για βάλε κάτω τις ημερομηνίες, μπορεί και να ισχύει ακόμα ως προς την mainboard η εγγυηση

Aυτο δεν το ηξερα . Αλλιως μας τα λενε τα καταστηματα και οι αντιπροσωπειες .

Link to comment
Share on other sites

αυτό περί ανανέωσης εγω το ήξερα για τις μηχάνες στα αμάξια εκεί το είχα ακούσει....

η αλλαγή τη πρώτη φορά της mainboard έγινε μέσα στις 10 πρώτες μέρες αγοράς...(έβγαλε το πρόβλημα εξ αρχής...)

επειδή με βλέπω μάλλον για αντικατάσταση ξέρετε που θα μπορούσα να το δώσω για παρτς???

το μοντέλο που κοιτάω τώρα είναι to NOTEBOOK ACER ASPIRE 1694WLMi

Intel® Centrino™ mobile technology with Intel® Pentium® M 760 (2.0GHz, 533FSB), Microsoft® Windows® XP Home Edition, 512MB (2*256) DDR, 100GB HDD, DVD-Dual RW - Double Layer, 15.4" WXGA Acer CrystalBrite TFT display, ATI MOBILITY RADEON X600 with 128 MB of external DDR video RAM, 56Kbps modem, 10/100/1000 LAN, Intergrated wireless LAN (802.11b/g), Bluetooth, Li-Ion battery, Aspire Arcade, 4-in-1 card reader, Microsoft® Works

στο οποίο αν με το καλό βρω τρόπο(λεφτά) να το πάρω....8α του κάνω τη 3 ετη εγγύηση....

Link to comment
Share on other sites

το φοβόμουν αυτό άσε που για τα 500 μου το είχανε πεί τη πρώτη φορά που τιο είχα παάει κ μου αλλάξανε πάλι την mainboard ..αλλά τότε ήταν στην εγγύηση..πάντως αν προβώ σε νέα αγορά...acer its ouf to the question.....απογοητεύτηκα!δε ξέρω αν θυμάστε άλλα ποστ μου αλλά γενικά μου βγήκε ελλατωματικό.... :(

:D:D:D:D:D:D:D

..............το μοντέλο που κοιτάω τώρα είναι to NOTEBOOK ACER ASPIRE 1694WLMi

Intel® Centrino™ mobile technology with Intel® Pentium® M 760 (2.0GHz, 533FSB), Microsoft® Windows® XP Home Edition, 512MB (2*256) DDR, 100GB HDD, DVD-Dual RW - Double Layer, 15.4" WXGA Acer CrystalBrite TFT display, ATI MOBILITY RADEON X600 with 128 MB of external DDR video RAM, 56Kbps modem, 10/100/1000 LAN, Intergrated wireless LAN (802.11b/g), Bluetooth, Li-Ion battery, Aspire Arcade, 4-in-1 card reader, Microsoft® Works.....

Δύσκολα την αποχωρίζεσαι την ACER…. Η αλήθεια αν και δεν την προτιμώ αλλά έχει πολύ δυνατά μηχανάκια σε δελεαστικότατες τιμές…

Link to comment
Share on other sites

φιλε είχα ακριβώς μα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και χερεις τη αποχαιρέτησα??/Την κάρτα γραφικών μου....!!Εμενα ήταν 5600 είχε εγγύηση την έστειλα πίσω και μου έστειλαν καινούργια 5700 την πήρα μετά από λίγο καιρό την πούλησα...πήρα με 5700 με 2.000 κομμάτια στον κόσμο μονο με lcd πάνω και ακόμα δεν μου έχει καεί ούτε tpt ALL...Αυτή που πούλησα δηλαδή την σχεδόν καινούργια 5700 εμαθα ότι του κάηκε....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απλά σε ενημερώνω οτι σύμφωνα με ΝΟΜΟ 2251/1994 Άρθρο 5 παρ 4 Σε περίπτωση αντικατάστασης του προϊόντος ή ανταλλακτικού του, η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια ως προς το νέο προϊόν ή ανταλλακτικό.

ERMOULIS υπάρχει κάποιο επίσημο εγγραφο ,για να το εκτυπώσω και να το δείξω σε κατάστημα?Γιατι ούτε απόδειξη αλλαγής δεν θέλουν να μου κόψουν...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.