Jump to content



Απόδοση ATi Χ1300/Χ1600/Χ1800 στο 3dMark


JimmyFox

Recommended Posts

Είδα στο vr-zone ένα συγκεντρωτικό πινακάκι για τις αποδόσεις των νέων πυρήνων της ATi.

Σκέφτηκα οτι θα ήταν χρήσιμο για πολλούς που ψάχνονται για νέα κάρτα γραφικών

attachment.php?attachmentid=8220

post-41-1442174224,5572_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply
Είδα στο vr-zone ένα συγκεντρωτικό πινακάκι για τις αποδόσεις των νέων πυρήνων της ATi.

Σκέφτηκα οτι θα ήταν χρήσιμο για πολλούς που ψάχνονται για νέα κάρτα γραφικών

attachment.php?attachmentid=8220

Επειδή αυτά τα my guess που κάνουν τα HKEPC, VR-Zone, HardwareAnomalisys ( :D ) είναι guess, και να μην πω κάποια άλλη λέξη...

περιμένουμε τα "official" reviews από 5 του μηνός και καθαρίζει το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το βραδυ,ισως και αυριο θα σου εχω photos κυριε bill......

sampsa+macci στο ιδιο o/c table......

και διπλα ο ΕΛΛΗΝΑΣ...:) xe xe

κοντα στα 9500marks βγαινουν σε default τα Χ1800....and no cold bug(CONFIRMED)

Πολυ καλο το found του jimmyFox....πιστευω οτι πεφτει πολυ κοντα στα πραγματικα σκορ....

Link to comment
Share on other sites

OMG GoriLLakos rulez... Αμα ρε φίλε βγεις 100% σωστός θα σβήσω την sig μου και θα βαλο με bold italics underlined size=xtra big το ονομα σου :D

edit: ο macci μοιαζει με τον eminem. ο αλλος άσε δεν σχολιάζω... dosons creek πως γραφόταν LOL :064:

Link to comment
Share on other sites

Ποιοι ειναι αυτοι οι τυποι??

Αμάν βρε!!!

100 χρονών είσαι, και δεν τους γνωρίζεις?... :D

Είναι ο Eminem ( aka Macci στα δεξιά ), ο Sampsa ( aka...Bryan Adams που σκούρυνε το μαλλί :D στα αριστερά )...

...και κάτω...όχι ο Έλληνας ( του οποίου το όνομα θυμήθηκα @ Gorillakos )

ο άλλος ( στο attachment ) είναι ο...Shamino ( aka...hm...ehm...δεν μοιάζει με κάποιον "celeb" :D )

Link to comment
Share on other sites

Αμάν βρε!!!

1

...και κάτω...όχι ο Έλληνας ( του οποίου το όνομα θυμήθηκα @ Gorillakos )

ο άλλος ( στο attachment ) είναι ο...Shamino ( aka...hm...ehm...δεν μοιάζει με κάποιον "celeb" :D )

gkoyx gkoyx....μου φαινεται οτι διαβαζεις μονο επιφανειακα και ''οτι ειναι της μοδας''.......

και ολα αυτα που λες περι hits κτλ κτλ

Επειδή αυτά τα my guess που κάνουν τα HKEPC, VR-Zone, HardwareAnomalisys ( :D ) είναι guess, και να μην πω κάποια άλλη λέξη...
Mαλλον γινονται αλλου..και οχι εκει...

ο shamino(www.vr-zone.com) ειναι ο πρωτος των πρωτων(master of past and present οπως λεει και πανω απο το αβαταρ του).....κανε και μια βολτα στο ORB.....διαβασε και κανα xs εκτος απο το να σε νοιαζουν τα νουμερα(γενικα και αοριστα).....

η ουσια(γνωση) μενει...τα υπολοιπα(νουμερα,εικονες,επιτευματα) τα ξεπλενει ο χρονος...

Link to comment
Share on other sites

δεν εννοουσα με ποιους μοιαζουν!!Στην ATi δουλευουν?

οχι...κανενας τους..

απλα ειναι απο τους κορυφαιους overclockers του κοσμου και τους εχει καλεσει η ATi στο event της για να δοκιμασουν τις καινουριες καρτες......

κραχτες κοινως....χεχε...

respect ομως..

Link to comment
Share on other sites

gkoyx gkoyx....μου φαινεται οτι διαβαζεις μονο επιφανειακα και ''οτι ειναι της μοδας''.......

και ολα αυτα που λες περι hits κτλ κτλMαλλον γινονται αλλου..και οχι εκει...

ο shamino(www.vr-zone.com) ειναι ο πρωτος των πρωτων(master of past and present οπως λεει και πανω απο το αβαταρ του).....κανε και μια βολτα στο ORB.....διαβασε και κανα xs εκτος απο το να σε νοιαζουν τα νουμερα(γενικα και αοριστα).....

η ουσια(γνωση) μενει...τα υπολοιπα(νουμερα,εικονες,επιτευματα) τα ξεπλενει ο χρονος...

:101: Βρε Βασίλη.......ΤΙ είπες τώρα!!........Είσαι πολύ "μεγάλος" για την ηλικία σου........ :)

Link to comment
Share on other sites

gkoyx gkoyx....μου φαινεται οτι διαβαζεις μονο επιφανειακα και ''οτι ειναι της μοδας''.......

και ολα αυτα που λες περι hits κτλ κτλMαλλον γινονται αλλου..και οχι εκει...

ο shamino(www.vr-zone.com) ειναι ο πρωτος των πρωτων(master of past and present οπως λεει και πανω απο το αβαταρ του).....κανε και μια βολτα στο ORB.....διαβασε και κανα xs εκτος απο το να σε νοιαζουν τα νουμερα(γενικα και αοριστα).....

η ουσια(γνωση) μενει...τα υπολοιπα(νουμερα,εικονες,επιτευματα) τα ξεπλενει ο χρονος...

Γιατί μου την σπάει όταν δεν καταλαβαίνουν μερικοί ότι κάνω humor ?

Link to comment
Share on other sites

:101: Βρε Βασίλη.......ΤΙ είπες τώρα!!........Είσαι πολύ "μεγάλος" για την ηλικία σου........ :)

:001: ναι...απο εχθες το βραδυ που με ειχε πιασει το σοβαρο μου...ακομα δεν εχει περασει.....:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.