Jump to content



DFI RULES


astrovasilis

Recommended Posts

panoc sorry για τη κατασταση στο thread αλλα βγηκα εκτος εαυτου με αυτη την αδικαιολόγιτη επίθεση...Σταματαω εδω και δεν λεω τίποτα άλλο!!!

Και τωρα στο θεμα μας:

-Υπάρχει εστω κι ενα άτομο που θα πει ότι η DFI δεν ήταν η καλύτερη μητρική για το 2005?Και συνολικα και σε δυνατοτητα overclocking...

-Τη μητρική αυτη τη λατρευεις γιατι σου κανει ευκολη τη ζωη.Σε ανεβαζει ενα σκαλί πιο πανω....Και όπως είπε ο συμπαθεστατος κατα τ'αλλα kbilly13@ ειναι η εύκολη λύση για να γίνει και η κουτσή Μαρία overclocker κατι που βεβαιως δεν ειναι καθόλου κακό, αντιθετως μαλιστα ο κοσμος των overclockers γίνεται μεγαλύτερος και αυτο ίσως το δουν οι υπολοιπες εταιρίες και βγαλουν αναλογα μοντελα:)

-Περα απ αυτα ομως τα πρωτα rev ειχαν προβλήματα τα οποια πιστευω ότι πλεων εχουν λυθει...

-Μακαρι του χρονου να δουμε μια άλλη εταιρία να κατακτήσει τη κορυφη και αυτο να οδηγήσει σε ανταγωνισμό και περισσότερα "hardcore" μοντελα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

''Οι κουτσες Μαριες'' τα δινουν ολα τερμα τα καινε [ η στην καλυτερη νομιζουν οτι τα 4 λεντ ειναι εφε ] και μετα φταιει ο ηλεκτρικος διαδρομος Που δεν συχρονιζεται με το καλοριφερ. Και τα dfi ειναι αναξιοπιστα ect ect ect .

Τα συκα ειναι συκα , και η σκαφη ειναι σκαφη boys , το dfi nf4 αυτην την στιγμη ειναι το καλυτερο 939 mobo [pci xpress] . Σε οποιον αρέσουμε για τους υπόλοιπους δεν θα μπορέσουμε .

εδιτ Φιλικα. smile smile smile .

Link to comment
Share on other sites

πηγαινα να ανεβω τα διαζωματα του γηπεδου στο αιγαλεω και ξαφνικα γλυστραω απο την υγρασια και πεφτω. ΧΤυπησα το ποδι μου και φωναζει ενας απο κατω , που πας μωρη κουτση μαρια....

Link to comment
Share on other sites

πηγαινα να ανεβω τα διαζωματα του γηπεδου στο αιγαλεω και ξαφνικα γλυστραω απο την υγρασια και πεφτω. ΧΤυπησα το ποδι μου και φωναζει ενας απο κατω , που πας μωρη κουτση μαρια....

Μακραν η καλυτερη απαντηση στην αγωνιωδη αναζητηση της καλυτερης μητρικης s939 pci ex! Σταρ μητρικη 2005 η dfi nf4!

Και τι εγινε? :017:

Link to comment
Share on other sites

τζιμακο σε ενα θρεντ τυπου DFI RULEZ ποιος ειναι αυτος που ζηταει βοηθεια και τι μπορουμε να προσφερουμε?

Tίποτα, γι'αυτό δεν γράφουμε αν δεν έχουμε κάτι να πούμε και δεν σπαμάρουμε.

συνελθετε λεμε ,

Συμφωνώ.

Link to comment
Share on other sites

][ η στην καλυτερη νομιζουν οτι τα 4 λεντ ειναι εφε ]

ROFL:D

Και για το thread ΟΚ ο τιτλος δε μ'αρεσει ιδιαιτερα αλλα η συζητηση εχει κρατηθει σε ενα υψηλό επίπεδο ΦΙΛΙΚΗΣ[παντα] ανταλαγής αποψεων πανω στο ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ motherboard που εχει κανει τις Κουτσες Μαριες να κυκλοφορουν με κανιστρα και DI:D

Link to comment
Share on other sites

']Mε ειρωνευεσαι επειδή ειμαι υφιστάμενος σου ?

Εμενα οταν με πηρανε στη δουλεια αυτο μου ειπανε να κανω...

Δεν πιστευω να εχεις παραπονο....

Αν ναι, παιρνεις το νουμερακι σου και στην ουρα οπως ολος ο κοσμος! :077:

Link to comment
Share on other sites

διαβάζοντας ξανά τα τελυταία μου posts, θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη σε όσους έθιξα (και κυρίως από τον Micron) γιατί όντως ήμουνα υπερβολικός στις εκφράσεις μου, και αντέδρασα με πολύ voltage ("απωθημένα"... :003: )

Link to comment
Share on other sites

διαβάζοντας ξανά τα τελυταία μου posts, θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη σε όσους έθιξα (και κυρίως από τον Micron) γιατί όντως ήμουνα υπερβολικός στις εκφράσεις μου, και αντέδρασα με πολύ voltage ("απωθημένα"... :003: )

Ε...Αν ειπα κι εγω κατι που σε πειραξε ζητω συγνωμη!Αντε βρε νερο κι αλατι[Ετσι δεν το λενε?] :D:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.