Jump to content



Πρόβλημα με Play Tv Pro


Theo.gr

Recommended Posts

Δοκίμασε και εσύ το DScaler και επίσης διαφορετική έκδοση των οδηγών της κάρτα γραφικών.

@Theo.gr

Σου έδωσε το directory ο emnezia. Το txt θα το σώσεις σαν αρχείο και μετά θα το αντιγράψεις στο εν λόγο directory.

Θα σου πρότεινα πάντως να πας να αγοράσεις κάποια βιβλία, π.χ. αυτά που βρίσκεις για το ECDL στα βιβλιοπωλεία, σχετικά με windows διότι οι απορίες σου δείχνουν ότι έχεις πολλά να μάθεις πάνω σε αυτό το θέμα και με σποραδικές ερωτήσεις στο/στα forum δεν γίνεται δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Κάτι που μου συνέβει ...έχω αυτη την κάρτα εδώ και 1 - 1.5 χρόνο ... Το πρόβλημα που είχα ήταν ότι όποτε αλλαζα καναλι μετα απο 2 με 3 αλλαγές ..τσααακ κολαγε....με αναγκαστηκή και μόνη λύση το reboot!!! Φυσικά βρήκα εναλλακτική μέθοδο....συνδεσα ενα video-player στην κάρτα και με το που ανοιγα το πρόγραμα ήταν συντονισμένο στο video οπότε και χρησιμοποιούσα αυτο για αλλαγές καναλιών !! Πριν όμως κανενα 3μηνο αλλαξα Motherboard...οποτε και παρατήρησα ότι όλα ΤΕΛΕΙΑ ρε του αλλαζα τα φωτα δωστου αλλαγες ΤΙΠΟΤΑ δεν κολαγε με ΤΙΠΟΤΑ!!!Χαρά εγω...αφου πιστευα ότι ήταν θεμα ασυμβατότητας...ώσπου ήρθε η στιγμή να ξαναβάλω τα winXP!! Και νατα μας πάλι .....Το ερώτημα είναι ...Αφου ασυμβατότητα με τη motherboard δεν υπήρχε ούτε υπάρχει... προφανως έχει να κανει με ρυθμήσεις στο θεμα software..και συγκεκριμένα σε κάτι που εγκαθιστουν τα windows ....λεω μήπως... μήπως καποιος έχει βρει καποια λύση ???? εβαλα και το SP2 αλλους drivers γενικα τιποτα... Καμια ιδεα...(πριν την πεταξω??)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.