Jump to content



driver για x2 4400+


Braveheart

Recommended Posts

ναι βρε indiana...αυτό που ήθελα να εκμαιεύσω από σένα είναι τι είδους προβλήματα και όχι απλά θα έχουμε προβλήματα.

γιατί μου φαίνεται έχω ακούσει περίπτωσις όπου X2 έπαιξε χωρίς SP2. μπορεί να κάνω και λάθος όμως.

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε indiana...αυτό που ήθελα να εκμαιεύσω από σένα είναι τι είδους προβλήματα και όχι απλά θα έχουμε προβλήματα.

γιατί μου φαίνεται έχω ακούσει περίπτωσις όπου X2 έπαιξε χωρίς SP2. μπορεί να κάνω και λάθος όμως.

παίζουν οι επεξεργαστές, αλλά όχι σωστά........

σε μερικά παιχνίδια, μπορεί να πηγαίνει πιο γρήγορα, λάθος ενδείξεις σε benches και πολλά άλλα προβλήματα....

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά από ότι κατάλαβα δεν θα έχεις προβλήματα απλά δεν θα έχεις την περισσότερη απόδοση που σου δίνουν οι dual-core σωστά?

Oχι ολοι την αποδοση εχεις απλα καποια πραγματα πανε λιγο περιεργα κυριως καπως ποιο παλια παιχνιδια οχι οτι δεν το εχω δει σε καινουρια,πανε ποιο γρηγορα απο το κανονικο επιταχυνουν πανε σπαστα κτλ...........

Link to comment
Share on other sites

ναι μολις το καταλαβα και εγω. Εβαλα το king kong και εγινε χαμος. Ειπαμε ειναι γρηγορη cpu αλλα οχι κι ετσι. Απο την ταχυτητα δεν προλαβαινα να πατησω τα πληκτρα για να κινησω τον king kong. Παντως εχω το sp2 αλλα κατα την διαρκεια της εγκαταστασης μου βγαζει οτι και καλα δεν εχει πιστοποιηθει απο τη microsoft παταω continue installation αλλα μολις ολοκληρωνετε μου βγαζει οτι παρουσιαστηκε error κατα την εγκατασταση. Τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.