Jump to content



LINUX TZAΜΠΑ...ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ! (Part II)


Prowler

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από kagelar34

ρε συ το μέρος όπου μένεις είναι αυτό που γράφεις κάτω από το avatar. Aν είναι έτσι τραχανάς που χύθηκε... εμείς σιγά μην το πάρουμε τώρα....

καρα-lol !!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kagelar34

ρε συ το μέρος όπου μένεις είναι αυτό που γράφεις κάτω από το avatar. Aν είναι έτσι τραχανάς που χύθηκε... εμείς σιγά μην το πάρουμε τώρα....

ναι Παρίσι μένω αλλά δε βλέπω το λόγο να αργοπορήσει για Ελλάδα άντε 3-5 μέρες παραπάνω λόγω ΕΛΤΑ . Μάλιστα το είχαν στελει σε φάκελο με φυσαλίδες και priority αποστολή

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 εβδομαδες μου ηρθαν και εμενα σημερα, τα 50 κομματια με την TNT.

Το βραδυ εαν προλαβω θα τα βαλω.

Τα μοιρασα σε ολη την εταιρια, και τωρα ξαφνικα εγινα ο αγαπημενος τους administrator. :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stamatis

Να ρωτήσω, σε περίπτωση που δεν είμαι σπίτι τι γίνεται? Πάω στο ταχυδρομίο και τα παίρνω μόνος μου? Με πέρνουν τηλέφωνο? Μήπως τπτ άλλο?

Eπειδή η UBUNTU ειναι και γ@μω τις εταιρίες σε περίπτωση που δεν σε βρουν σπίτι στέλνουν έναν μαυρο με τα πόδια ειδικά για σένα και έρχεται την επόμενη μέρα και σε ψάχνει σ' όλη την πολή που δήλωσες....

Πάντως μάλλον σε παίρνουν κανα τηλ μετα από κανα 2 μέρες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.