Jump to content



LINUX TZAΜΠΑ...ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ! (Part II)


Prowler

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

ελπίζω να δουλεύει εύκολα το ubuntu γιατί αλλιώς προβλέπεται πανικός ερωτήσεων;)

πάλι καλά που δεν το παρήγγειλα κι εγώ γιατί θα ξαναπείραζα τα partition, και έχω 10 μέρες να τα αλλάξω:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Iron Stathis [Σήμερα, στις 15:09]

ένα λουτί τίγκα στα cd

στην εκδοση για H/Y Intel εχει και Live cd

Τι ρατσιστικά είναι αυτά που κάνει η UBUNTU... δεν έχει live CD για AMDάκιδες; :D

Link to comment
Share on other sites

Επειδή καθώς φαίνεται δεν πρόκειτε να μου έρθουν πριν το Απρίλη που θα βγει η νέα έκδοση σύμφωνα με την Ubuntu :

There are limited number of Ubuntu 4.10 "Warty Warthog" CDs available. We expect to run out of these CDs late February or early March. We will update this website as soon as we have run out.

All orders placed that we are unable to fulfill with Ubuntu 4.10 CDs will be filled with Ubuntu 5.04 "Hoary Hedgehog" CDs. We expect to begin shipping these in early to middle April. If you have any questions, please don't hesitate to read the FAQ and contact us.

Μήπως κάποιο καλό παιδί εντός Αθηνών δεν χρειάζεται κάποιο από τα κομμάτια που ζήτησε για να μου δώσει...

Και φυσικά όταν με το καλό μου έρθουν τα CD μπορώ να του δώσω ένα από τα δικά μου...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.