Jump to content



LINUX TZAΜΠΑ...ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ! (Part II)


Prowler

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Σε οσους έχουν έρθει τα cd, σας είχε ερθει πρώτα κανενα επιβεβαιωτικό email? Εμένα δε μου εχουν στείλει ακόμα email και ανυσηχώ μήπως παίζει καμμια απατεωνιά και μου έφαγαν τα λεφτά :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από R@tNET [24-05-2005 14:23]

Ούτε και εμένα δεν είχε έρθει κανένα e-mail... και μια μέρα τσουουουκ μου ήρθαν τα CD. :p

Θα υπάρχει άραγε κανένας εδώ μέσα που να παρήγγειλε cd από την Ubuntu... και να μην του τα έχουν στείλει καθόλου???????

Εννοείται βέβαια να έχει παρέλθει και το "λογικό" διάστημα του διμήνου-τριμήνου που απαιτείται για να ολοκληρωθεί μια αποστολή.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Prowler [Σήμερα, στις 14:59]

Θα υπάρχει άραγε κανένας εδώ μέσα που να παρήγγειλε cd από την Ubuntu... και να μην του τα έχουν στείλει καθόλου???????

Εννοείται βέβαια να έχει παρέλθει και το "λογικό" διάστημα του διμήνου-τριμήνου που απαιτείται για να ολοκληρωθεί μια αποστολή.....

Εγώ:TD:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω καποια πρακτικα πραγματα ?

1. Ποσοι το εχουν εγκαταστησει και λειτουργησει με επιτυχια ?

2. "Βολευει" για χρηση πισι για παιχνιδια-ιντερνετ-πολυμεσα?

3.Οδηγους για μητρικη και καρτες γραφικων εχει το ουμπουντου ?

4. Ειναι συμβατο με προγραμματα μικροσοφτ ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.