Jump to content



LINUX TZAΜΠΑ...ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ! (Part II)


Prowler

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Εγώ είχα εγκαταστήσει την προηγούμενη έκδοση αλλά δεν μου αρέσει ιδιαίτερα το Gnome και έτσι το παράτησα :p

Αν κάποιος θέλει (δωρεάν φυσικά) CD της προηγούμενης έκδοσης (4,10) ας μου στείλει pm.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Seeker

Εγώ είχα εγκαταστήσει την προηγούμενη έκδοση αλλά δεν μου αρέσει ιδιαίτερα το Gnome και έτσι το παράτησα :p

Αν κάποιος θέλει (δωρεάν φυσικά) CD της προηγούμενης έκδοσης (4,10) ας μου στείλει pm.

Μπορείς αν θές να κατεβάσεις και το Kubuntu το οποίο είναι σε περιβάλλον KDE

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Prowler

Θα υπάρχει άραγε κανένας εδώ μέσα που να παρήγγειλε cd από την Ubuntu... και να μην του τα έχουν στείλει καθόλου???????

Εννοείται βέβαια να έχει παρέλθει και το "λογικό" διάστημα του διμήνου-τριμήνου που απαιτείται για να ολοκληρωθεί μια αποστολή.....

και εγω!ακομα δεν τα εχουν στειλει!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

Μπορείς αν θές να κατεβάσεις και το Kubuntu το οποίο είναι σε περιβάλλον KDE

Μα είμαι και πολύ γκαντέμης. Στέλνουν cd με Gnome αλλά δεν στέλνουν CD με KDE που μου αρέσει :( Να το κατεβάσω δεν μπορώ καθότι... 56k αλλά αν με πιάσει αργότερα η μανία θα το κατεβάσω όσο και να είναι (είχα κατεβάσει 3CD του FreeBSD!)

Αρχική απάντηση από Bobi Rhoads

και εγω!ακομα δεν τα εχουν στειλει!

Κάνε νέο account και ξαναπαράγγειλε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Prowler

Πότε έχει γίνει η παραγγελία σου???

την παραγγελια την ειχα κανει περιπου 2.5-3 μηνες!

Αρχική απάντηση από Seeker

Κάνε νέο account και ξαναπαράγγειλε.

και θα περιμενω παλι 3 μηνες?:confused: :cry:

να μου λιπουν!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Alexandros

Να ρωτησω καποια πρακτικα πραγματα ?

1. Ποσοι το εχουν εγκαταστησει και λειτουργησει με επιτυχια ?

2. "Βολευει" για χρηση πισι για παιχνιδια-ιντερνετ-πολυμεσα?

3.Οδηγους για μητρικη και καρτες γραφικων εχει το ουμπουντου ?

4. Ειναι συμβατο με προγραμματα μικροσοφτ ?

1)Πολυ λιγοι

2)Το λινουξ εχει δικα του παιννιδια

3)Ναι αλλα οχι ολα

4)οχι

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιξω καινουργιο θρεντ...παιδες τσεκαρετε τα ε-μαιλ σας.....:D (οσοι ειχατε παραγγελει απο την Novell....)

Dear Linux Professional,

Novell Customer Communities is pleased to offer the latest edition of its Novell Technical Resource Kit free of charge to qualified IT professionals.

With its release of SUSE LINUX Professional 9.3 and Open Enterprise Server (OES), Novell continues to demonstrate its commitment to the Linux platform. Here is your opportunity to experience for yourself what the press and analysts are so taken with. This kit contains over 7 GB of licensed and evaluation software. It also contains many other tools and resources that will help you to evaluate and become familiar with the latest technologies from Novell. See for yourself how Novell can help take your systems to the next level of efficiency and security.

Highlights from this Kit include:

-ISO images for Live SUSE� LINUX Professional 9.3

-VMWare HOT Lab for Novell Open Enterprise Server

-VMWare HOT Lab for Novell Identity Manger on Novell Open Enterprise Server.

To order your FREE Kit http://www.novell.com/community/linux/order.php?email=GVASILIKOS@in.gr

Act now as supplies are limited.

Sincerely,

Novell Customer Communities

............................................................

order received

GEORGE,

Thank you for updating your contact information. Please allow approximately 4 weeks delivery time in the United States and 8 weeks internationally.

Thank you,

Novell Customer Communities

:D

Edit:Μην δοκιμαστε το λινκ ηταν μονο για μενα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 00:38]

σε δυο μήνες θα χει βγει το 9.4, μην πω το 10:P

Γιατί... την προηγούμενη φορά πάλι που είχε βγάλει η NOVELL τα DVD... πόσοι τα είχαν αξιοποιήσει σωστά... ή καλύτερα... πόσοι τα κοίταξαν και δεν τα έχουν πετάξει σε κανένα συρτάρι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.