Jump to content



Βοήθεια για πτυχιακή.......


xristina83

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από enduracell

σε πάω και ένα poll αν θέλεις :p

πλάκα κάνω ελπίζω μη το πήρες στα σοβαρά, sorry και για το :spam:

oxi.........μη στεναχωριεσαι..................δε το πειρα στα σοβαρα.............:)

οσο για το poll ασε δε σε συμφερει.....................γιατι είδη έχασεσ.............:p :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Να 'ναι καλά το Norton System Works. Βαριόμουνα να το ξανακατεβάσω και να το ξανασυμπληρώσω ωστόσο μου 'κοψε και θυμήθηκα το unerase wizard. Παρ'το λοιπόν και καλλή τύχη...

ερωτηματολογιο!!!.zip

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Να 'ναι καλά το Norton System Works. Βαριόμουνα να το ξανακατεβάσω και να το ξανασυμπληρώσω ωστόσο μου 'κοψε και θυμήθηκα το unerase wizard. Παρ'το λοιπόν και καλλή τύχη...

Σε ευχαριστω πολύ................

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xristina83

Eχω μια φιλή που σπουδάζει το ίδιο Φλωρινα

:) :) :)

ωραία πέστεις να ξεκινήσει να γράφει την πτυχιακή μου γιατί εγώ δε προλαβαίνω τώρα. Έχει η Φλώρινα τέτοια σχολή? δε το ήξερα :)
Αρχική απάντηση από sotiris

μάλιστα μάλιστα. ξέρεις δηλαδή από τυρόγαλο, δεν τα λες έτσι;)

φίλε μου είτε το σπούδαζα είτε όχι θα το ήξερα λόγο καταγωγής. Αν βρω τίποτα φώτος από το τυροκομίο από συμφοιτητές με εμένα εν δράση θα τις ανεβάσω :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

ωραία πέστεις να ξεκινήσει να γράφει την πτυχιακή μου γιατί εγώ δε προλαβαίνω τώρα. Έχει η Φλώρινα τέτοια σχολή? δε το ήξερα :)

φίλε μου είτε το σπούδαζα είτε όχι θα το ήξερα λόγο καταγωγής. Αν βρω τίποτα φώτος από το τυροκομίο από συμφοιτητές με εμένα εν δράση θα τις ανεβάσω :p

Μπα δε νωμίζω να μπορει να το κανει...............:p πρεπει να τελιωσει τα μαθηματά τησ πρωτα.

Ναι εχει τετοια σχολη ειναι ΤΕΙ.:)

αντε τυχερακια αλλη μια νεα πληροφορια εμαθεσ............:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

τι εχουμε πει για τα grenglissssssssssss:whip:

οραια περιοχη η ΚΑΒΑΛΑ:whistle2:

Eιπαμε γραφοθμε μονο ελληνικα..............:( :cry:

σορρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ:o :o

Ωχ παιδια σορθ αλλα μπερδευομαι συνεχεια......................δε το κανω επιτηδεσ...............οι συνηθεια βλέπετε και επιδη αυτη τη στιγμη παντου γραφω αγγλικα κ μονο εεδω ελληνικα κ ξεχναω...............:flag: :flag:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xristina83

Eιπαμε γραφοθμε μονο ελληνικα..............:( :cry:

σορρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ:o :o

Ωχ παιδια σορθ αλλα μπερδευομαι συνεχεια......................δε το κανω επιτηδεσ...............οι συνηθεια βλέπετε και επιδη αυτη τη στιγμη παντου γραφω αγγλικα κ μονο εεδω ελληνικα κ ξεχναω...............:flag: :flag:

kala kala Χριστινακι εισαι αδικαιολογιτη

δεν σε ειδα ον λινε σημερα που χαθηκες... δουλευω το βραδυ αρα αποκλειτεται τα πουμε σημερα

μακια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pro

kala kala Χριστινακι εισαι αδικαιολογιτη

δεν σε ειδα ον λινε σημερα που χαθηκες... δουλευω το βραδυ αρα αποκλειτεται τα πουμε σημερα

μακια

οθπσ ξεχασα το msn kleisto.....................

:p

Link to comment
Share on other sites

κε ωρθογραφειμαινα αν γοιναιτε γεια να καταλαβαινουμαι αιμοις ει δοισλαικτεικη:happy2: :D:p

κε πρωσαιχε μαι τα ταιλεικα σσσσσσσσσσσσσσσσσσσ κε τα υυυυυυ που ο θεοσ στα εδειξαι θθθθθθθθθθθ:p :P :p :P :p :P :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

κε ωρθογραφειμαινα αν γοιναιτε γεια να καταλαβαινουμαι αιμοις ει δοισλαικτεικη:happy2: :D:p

κε πσςσςχη μαι τα ταιλεικα σσσσσσσσσσσσσσσσσσσ κε τα υυυυυυ που ο θεοσ στα εδειξαι θθθθθθθθθθθ:p :P :p :P :p :P :p :P :p

:whip: :whip:

πω πω ενασ που δεν ξερει ορθογραφια..............τι κριμα:tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.