Jump to content



Καινούργιο Μ/Β


Dark_Emperor

Recommended Posts

παιδιά είχα το μσι kέβδομη δέλτα ilsr αλλα τα τίναξε και πάω για καινούργιο motherboard

είδα αυτό εδώ τι LANPARTY UT NF4 SLI-DR Expert τι λέτε αξίζει τα λεφτά που θα δώσω? και πάω και για έναν amd dual core το 4600

Link to comment
Share on other sites

και για games και για όλα απλά επειδή είπα να πάρω κάτι καλο γιατί κάνω πράματα με γραφικά και λοιπά..... και να παίζουμε και κάνα καλο game μέσα μέσα :p.

βασικά έχω ένα tagan 580watt που αγόρασα πρόσφατα δεν θα έχω πρόβλημα να το τοποθετήσω επάνω αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Η μητρική είναι διαμαντάκι! Λεπτομερέστατο ΒΙΟΣ, σταθερότατη, πλήρης....ότι περιμενεις απο μια DFI :) Να την προτιμήσεις αφοβα ;)

Αλήθεια, τι μνήμες θα βάλεις πάνω? μια και οι DFI έχουν μερικές ιδιοτροπίες.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν τα πάει καλά με τις Value,αλλά αν δεν κάνεις oc ή θέλεις ν'ανεβάσεις λίγο δε θα έχεις πρόβλημα πιστεύω.Βέβαια το προτιμότερο θα ήταν να έπαιρνες κάποιο 2*1Gb kit ώστε να έχεις καλύτερα αποτελέσματα,αλλά να έχεις και dual channel.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πάρεις τα γνωστά πλέον UCCC τσιπάκια,τα οποία παίζουν κυρίως με 3-4-4 αλλά πολύ ψηλά.Τα θεωρώ αρκετά καλά για τα χρήματά τους..

Δεν ξέρω αν υπάρχουν πλέον οι transcend που είχε το Πλαίσιο σε χαμηλή τιμή..

Link to comment
Share on other sites

τι να σας πω ρε παιδιά να ψάξω να δω γιατί δεν βρίσκω τα ram που είπες deadlock7 αν είναι όταν τα αγοράσω να δοκιμάσω τις δικες μου μπορεί να δουλέψει. η corrsair δεν είνα καλές? για το motheboard αυτό.

Και μια βοήθεια ακόμα καμια καλή καρτούλα για κάνα game με αυτό το motherboard χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.