Jump to content



OverclockerS.co.uk


amartolos

Recommended Posts

παιδες θελω να παραγγειλω κατι πραγματακια απο το εν λογω site και εχω μερικες αποριουλες

1)το orderimg form με λατινικα η με ελληνικα του συμπληρωνουμε??

2)συνηθως σε ποσες μερες ερχονται τα παραγγελθεντα??

Link to comment
Share on other sites

1) Με λατινικα φυσικα

2) απο 4 μερες μεχρι 2 βδομαδες εχουνε κανει σε εμενα αναλογα με τις μαμακιες των ελτα. Απο αγγλια ελλαδα κανουν 2-3 μερες αλλα το να τα φερει ο ελτα σπιτι σου ειναι αλλη ιστορια....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daidalos [Χθες, στις 21:52]

1) Με λατινικα φυσικα

2) απο 4 μερες μεχρι 2 βδομαδες εχουνε κανει σε εμενα αναλογα με τις μαμακιες των ελτα. Απο αγγλια ελλαδα κανουν 2-3 μερες αλλα το να τα φερει ο ελτα σπιτι σου ειναι αλλη ιστορια....

Ναι οντος ειναι καθαρα θεμα Ελληνικων ταχυδρομιων.Γιατι δεν συνεργαζεται αυτο το μαγαζι με μια εταιρια courier,δε το καταλαβαινω:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil [Σήμερα, στις 14:56]

Ναι οντος ειναι καθαρα θεμα Ελληνικων ταχυδρομιων.Γιατι δεν συνεργαζεται αυτο το μαγαζι με μια εταιρια courier,δε το καταλαβαινω:getlost:

Προφανώς για λόγους κόστους. Είναι το μοναδικό site από Αγγλία που δε σε σφάζουν με τα έξοδα αποστολής. Λίγες μέρες υπομονής, αυτό είναι όλο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από yaputzis [Σήμερα, στις 13:50]

Προφανώς για λόγους κόστους. Είναι το μοναδικό site από Αγγλία που δε σε σφάζουν με τα έξοδα αποστολής. Λίγες μέρες υπομονής, αυτό είναι όλο.

Ασχετο λιγο...αλλα ειναι απο τα ακριβοτερα σιτε για αποστολη στην αγλλια. Επειδη ειμαι αγγλια τωρα το λεω.

Τι εξοδα αποστολης εχει για ελλαδα παιδια;

Link to comment
Share on other sites

Τι τους νοιαζει αν εγω θελω να πληρωσω;Το κοστος των μεταφορικων για motherboard (κατω απο δυο κιλα αλλιως δε το στελνουν,αλλο και αυτο)ειναι σχεδον 15 λιρες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil [Σήμερα, στις 14:46]

Τι τους νοιαζει αν εγω θελω να πληρωσω;Το κοστος των μεταφορικων για motherboard (κατω απο δυο κιλα αλλιως δε το στελνουν,αλλο και αυτο)ειναι σχεδον 15 λιρες.

Thx phil

Κοιτα να δεις ομως...για αγγλια τα μεταφορικα ειναι 8 λιρες :TD: οποτε αν σκεφτει κανεις οτι πανε και ελλαδα συμφερει και πολυ μαλιστα! Απλα η μονη διαφορα ειναι στις παραγγελιες για αγγλια οτι τα πραγματα ερχονται το πολυ σε 2 μερες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kIlGoRi [Σήμερα, στις 15:11]

δηλαδη εγω που θελω να παραγγειλω καμια 10αρια πραγματα ποσο περιπου θα στοιχισει ή παιζει να κανουν αλλη τιμη σε μεγαλη παραγγελια ???

Απ'οσο ξερω πηγαινει με το βαρος και την τιμη. Δηλαδη οσο πιο βαρια ειναι τα πραγματα που θα παραγγειλεις τοσο πιο ακριβα θα σου ερθει. Αλλα οσο ανεβαινει η τιμη αυτων που παραγγελνεις τοσο πεφτουν τα εξοδα αποστολης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kIlGoRi [Σήμερα, στις 17:11]

δηλαδη εγω που θελω να παραγγειλω καμια 10αρια πραγματα ποσο περιπου θα στοιχισει ή παιζει να κανουν αλλη τιμη σε μεγαλη παραγγελια ???

Δε νομίζω να στέλνουν μεγάλες παραγγελίες με τη μία. Εκτός αν τη σπάσεις σε μικρότερα κομμάτια. Έχουν όριο τα 2 κιλά. Χαζό ε;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.