Jump to content



Φτηνή κάρτα γραφικών


panblock

Recommended Posts

@giorgosth, pokemon640

Ξεσκίζουμε το θρεντ του παιδιου ρε κανιβαλοι... σοβαρευτείτε!

@Soulclaimer Όσο για το SPI.. έχω να σου δείξω ένα κολπάκι για να κερδίζεις χρόνο και να περάσεις τον giorgos .th

Δε χρειάζεται. Απλά θα ερθε και η στιγμη να δωσω και γώ πάνω απο 1,3volt... ;)

ΕDIT : :popworm:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάρεις τηλέφωνο για να σιγουρευτείς ότι είναι διαθέσιμο.. την είχα πατήσει έτσι με μια motherboard..

1001 posts ?WTF? κάτι δεν πάει καλά με τον λογαριασμό μου :076:

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να λήξει πρώτα μια δημοπρασία που χτυπάω στο ebay για μια καινούργια καρτούλα 6800ΧΤ (GPU 350Mhz, GDDR3 256MB 1000Mhz, D-Sub, DVI, Dual-DVI, TV-Out). Εάν δεν κάτσει αυτή ή τίποτα παρόμοιο τότε θα κάνω μια βόλτα προς το στοκ του Πλαισίου. Κοντά είναι, δεν χάνω τίποτα. Άντε γιατί έχει βγει και το L2C5 και έχουμε μεινει πίσω... :D

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάρεις τηλέφωνο για να σιγουρευτείς ότι είναι διαθέσιμο.. την είχα πατήσει έτσι με μια motherboard..

1001 posts ?WTF? κάτι δεν πάει καλά με τον λογαριασμό μου :076:

Off topic.. Μαλλον θα σβησανε ολα σου τα ακυρα post και πρεπει να σβησανε και λιγα:110:

Link to comment
Share on other sites

Off topic.. Μαλλον θα σβησανε ολα σου τα ακυρα post και πρεπει να σβησανε και λιγα:110:

Όχι όχι.. δεν εννοώ αυτό.. εννοώ ότι ο αριθμός μου φαίνεται μεγάλος.. πριν 1 μέρα είχα 995posts (πριν postάρω στο thread) μετά πήγε 1001!, μπορεί να έκανα ανανέωση τις αγγελίες μου και να μπερδεύτηκα :S:119:

BTW αν ψάξεις περισσότερο δεν ξέρει άλλος το λογαριασμό μου για να ποστάρει βλακείες(όπως γινόταν πριν 5-6 μήνες)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάρεις τηλέφωνο για να σιγουρευτείς ότι είναι διαθέσιμο.. την είχα πατήσει έτσι με μια motherboard..

1001 posts ?WTF? κάτι δεν πάει καλά με τον λογαριασμό μου :076:

Μην Κάνεις το κόπο 1 είχε και την πήρα την Παρασκευή ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Ωραίος ο leros! Με πρόλαβε!

Ρε συ μιας και πήγες, είχε τίποτε άλλο της προκοπής? Διότι στο ebay χλωμό να βρω κάτι σύντομα...

Μπα δεν είδα τίποτα που να αξίζει, η κάρτα ουτε κουτι δεν είχε οταν πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω μου είπε οτι ειναι 1 κομμάτι ξηλωμένο απο pc,ουτε drivers ούτε τίποτα :120:

Link to comment
Share on other sites

Αν και λίγο καθυστερημένος προτείνω και εγώ 6600. :039:

Εκτός του ότι είναι σαφώς καλύτερη από τις άλλες κάρτες, έχω να προσθέσω ότι η 6600 (και πάνω) υποστηρίζει και PureVideo, το οποίο σημαίνει ότι θα μπορείς να βλέπεις divx και λοιπά συμπιεσμένα video χωρίς να βαρυφορτώνεις CPU. Ας είναι καλα το GPU. :070: (Με συνήθη προγράμματα έχω 3% CPU load όταν βλέπω divx) :007:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε vagsk μην αγχώνεσαι. Μόνο καθυστερημένος δεν είσαι. Δεν έχουμε κάνει βήματα προόδου. Προσπαθώ να χτυπήσω καμία καλή καρτούλα στο ebay αλλά ρε παιδιά τι να πω. Οι δημοπρασίες των επαγγελματιών πωλητών πρέπει να είναι και λίγο στημένες... Προσπαθώ μέρες τώρα να πάρω μια ΑΤΙ Χ800ΧΤ και όλως περιέργως όλες οι κάρτες κλείνουν σχεδόν 170Ευρω... Βρίσκεται πάντα κάποιος που βαράει περίπου μέχρι εκεί και μετά εξαφανίζεται... Τελος πάντων αναμένουμε.

Ρε σεις ξερει κανεις άλλα stock houses εκτος από το Πλαίσιο;;;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.