Jump to content



Προτασεις για 2.1!!


fanisk

Recommended Posts

Παιδες ο bro θελει ηχεια, 2.1 λογω περιορισμενου χωρου, και ψαχνει οτι καλυτερο βρει...

Καρτα ηχου την onboard Α7N9x-E Deluxe στη παρουσα φαση...

Θα παιζουν καλα και με ποιοτητα??

Ακουω τις προτασεις σας με τιμη, και απο που θα το παρω!

Link to comment
Share on other sites

Πόσα watt ψάχνεις; Γιατί τα θέλει κυρίως; Δώσε περισσότερα για να έχεις πιο συγκεκριμένα πράγματα. Πάντως προτείνω να δείς κάτι σε cambridge soundworks. Είχα κάποτε ένα set και ήταν πολύ ωραία για την κατηγορία τους... Μακρυά από τα OZAKI, ή τουλάχιστον τα dotodot 500. Τα έχω και πιστεύω οτι είναι η πιο μαμακία αγορά που έχω κάνει. Κοίτα επίσης σε Logitech...

Link to comment
Share on other sites

Ναι απο την βιασυνη μου δεν ημουν συγκεκριμενος...

Watt?????Πολλααααααα!!

Χρηση? Πολλα games, και μερικες φορες μουσικη και ταινιες...αλλα κυριως games και μουσικη!

Θελει ποιοτητα και ενταση...δλδ ενα Best Value for Money σετακι που αν μην ειναι χαρβαλο απο ποιοητα ηχου/κατασκευης!

Link to comment
Share on other sites

Εεεπ σορρυ A7N8X-E Deluxe και οχι Α7N9x-E Deluxe!! λολ!!

Ασταματητε, ψαχνω για λινκ...ξερεις χονδρικα την τιμη πανω-κατω και που τα βρισκω??

EDIT:Απο τις φωτο που βλεπω ειναι λιγακι ασχημα...οποτε ας εχουμε υποψη και το design λιγακι! Για αυτα τι λες?

Link to comment
Share on other sites

Με τον ηχο της ασους πιστευω πως θα παιξει μια χαρα

Εγω εχω Audigy 1 και εχω ακουσει τα δικα μου 250D και με την ηχου της NF7, δεν διαπιστωσα διαφορα! Το ιδιο επισης και με digital input Που παιρνουν!

Παιδια η τιμη των 2100 ειναι τρελη! Που την βρηκατε???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

πωλουνται κατι 2100 σε τρελη τιμη , τα εχω και εγω ειναι αστερια

Πόσο; Αν και ρε γαμώτο πρέπει να πάρω πρώτα την οθόνη... Σκεφτόμουνα την Πέμπτη που πήγα στο Πλαίσιο να τα πάρω αλλά λέω μετά λίγα από 'δώ, λίγα από 'κει, θα το χάσουμε πάλι το παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν εψαχνα για 2.1 (Σεπτεβρη περιπου) απογοητευτηκα απο τα Lansing,

τα μονα που αξιζαν ηταν καποια THX που εκαναν γυρω στα 190..... και λεω ασε....

δε παιρνω τα 250D που κανουν 150 και ειναι και δοκιμασμενα!

Τα lansing που λετε εχουν πολυ μεταλικο ηχο......

Αυτη τη στιγμη που γραφω εχω τα 250D στο τερμα και τριζει ολο το σπιτι :devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Ναι γι αυτα λεω εγω οτι εχουν καλο ηχο, αλλα οχι πολυ ενταση, δεν με εντυποσιασαν... τα ακουσα στο πλαισιο καλλιθεας.... με τα χιλια ζορια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller

Οπα..... χιλια συγνωμη αλλα νομιζα πως μιλουσατε για τα Logitech 2100......

Τα Lansing τα εχω ακουσει και ειναι ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΕΛAIΙΝΑ!!!!!

Είσαι σίγουρος; Μήπως ήτανε επιεικώς ελεϊνή η κάρτα; Εγώ τα βρίσκω πολύ καλά και ας ήταν σε Onboard κάρτα ήχουν της εποχής 845Ε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller

Ναι γι αυτα λεω εγω οτι εχουν καλο ηχο, αλλα οχι πολυ ενταση, δεν με εντυποσιασαν... τα ακουσα στο πλαισιο καλλιθεας.... με τα χιλια ζορια...

Ποση ενταση παραπανω θες πια, πανω απο την μεση δεν τα βαζω ποτε εγω:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller

Οπα..... χιλια συγνωμη αλλα νομιζα πως μιλουσατε για τα Logitech 2100......

Τα Lansing τα εχω ακουσει και ειναι ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΕΛAIΙΝΑ!!!!!

Ειναι ποιοτικά ηχεία, δεν ειναι για να ακούς ΛΕΠΑ στη διαπασών.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω τι μου λετε πραγματικα....

Εκτος του οτι μολις τα ειδα ξερερωσα απο την ποιοτητα υλικων, τον παρακαλεσα να μου τα βαλει λιγο να τα ακουσω και ειχε τοσο μεταλικο ηχο που δεν αντεχα να τα ακουσω....

διπλα ειχε τα 5021, τα εβαλε και αυτα, δεν λεω... ποιοτικα, αλλα δεν τρελαθηκα κι ολας.... προτιμησα τα 250Δ που ηταν και πιο φθηνα!

ΕΔΙΤ: αααα και δεν ακουγα ΛΕΠΑ, ουτε στην διαπασον, στο πλαισιο τα ακουσα! ποσο διαπασον δλδ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.