Jump to content



Για μπείτε στο www.ati.com :P


billpeppas1442169085

Recommended Posts

Μόλις πήρα την κατακόκκινη Χ1950 ΧΤΧ (ASUS φυσικά) και τώρα μπαίνω και τα βλέπω όλα πράσινα! Δε συγκρίνεται ούτε κατά διάνοια με το κόκκινο! Πολύ ξενέρωτο :-(

Δεν έπρεπε να αλλάξουν το χαρακτηριστικό τους χρώμα... Ήταν κομμάτι της ταυτότητας τους. Δεν είμαι φαντικός ATIάς, απλά αγοράζω ό,τι καλύτερο κάθε φορά για μένα, αλλά στη συγκεκριμένη κάρτα χαίρομαι που πήρα το κύκνειο άσμα της κόκκινης ATI όπως την ξέραμε. Και πραγματικά είναι κουκλί! :)

Link to comment
Share on other sites

Πήγα το πρωί να δω αν βγήκε νέος driver της ΑΤΙ και βλέπω AMD! Φαντάστηκα θα είχα κανένα bookmark στον FF από το προηγούμενο σύστημα με AMD...! Με την τρίτη φορά κατάλαβα τί παίζει...lol!!!

Link to comment
Share on other sites

…………………

- Έχω πρόβλημα με την κάρτα μου. Δεν αναπαραγάγει σωστά τα video.

- Τι κάρτα είναι?

- ΑΤΙ.

- Α! Ναι. Χρειάζεστε τον νέο driver. Μπορείτε να το κατεβάσετε από το site της AMD.

- Της AMD?!

- Ναι.

- Α! Ξέχασα να σας πω. Έχω Intel.

- Δεν παίζει ρόλο αυτό. Πηγαίνετε στο site της AMD και κατεβάστε τον νέο driver.

- Και θα φτιάξει ο driver της AMD το πρόβλημα με την ΑΤΙ, παρόλο το ότι έχω Intel?

- Ναι.

- ?

- Μήπως έχετε μπερδευτεί?

- Όχι.

- Σίγουρα?

- Σίγουρα κύριέ μου.

- ? ( Καλά πολύ βλάκας ο υπάλληλος.... )

…………………..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.