Jump to content



visa electron


learner

Recommended Posts

Feanorian σου το εξηγω. Γινεται να προσθεσεις χρηματα, αυτο κανω, αυτη την καρτα εχω.

Γνωμη μου να την αγορασεις. Δεν εχει τοκο αλλα καθε φορα που προσθετεις χρηματα σου κρατανε ενα ποσοστο. πχ 2 ευρω για 50 ευρω προσθηκη

Link to comment
Share on other sites

Θες φωτο? Gift card ειναι. Εχω βαλει λεφτα. Επικολω απο το site της αττικης

16. Μπορώ να επαναφορτίσω την κάρτα μου;

Εφ' όσον εξαντλήσετε το διαθέσιμο υπόλοιπο της κάρτας σας για αγορές πριν τη λήξη της, μπορείτε να επαναφορτίζετε την κάρτα σας με το ποσό που εσείς επιθυμείτε, μέχρι και τη λήξη της, σε ένα από τα καταστήματα του δικτύου της Τράπεζας Αττικής

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Θες φωτο? Gift card ειναι. Εχω βαλει λεφτα. Επικολω απο το site της αττικης

16. Μπορώ να επαναφορτίσω την κάρτα μου;

Εφ' όσον εξαντλήσετε το διαθέσιμο υπόλοιπο της κάρτας σας για αγορές πριν τη λήξη της, μπορείτε να επαναφορτίζετε την κάρτα σας με το ποσό που εσείς επιθυμείτε, μέχρι και τη λήξη της, σε ένα από τα καταστήματα του δικτύου της Τράπεζας Αττικής

Σε ευχαριστώ πολύ. Έχω κανένα εξάμηνο ίσως και παραπάνω να βγάλω κάρτα. Τότε δεν μπορούσες να ξαναβάλεις χρήματα. Συγγνώμη για την επιμονή μου. O tempora O mores...

Link to comment
Share on other sites

Τις ELECTRON πολλά μαγαζιά δεν τις δέχονται για ένα και μόνο ένα λόγο.

Επειδή οι ELECTRON Visa, μπορούν να αντιγραφούν άνετα και χωρίς καμία δυσκολία, έτσι δεν τις δέχονται.

Να φανταστείτε ούτε καν τα Village Cinemas δεν την δέχονται.

Έχω κι εγώ Electron Visa από την Πειραιώς.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι δεν έχω φάει ποτέ πόρτα με την electron visa. έχω eurobank student και έχω βάλει τον λογαριασμό του κινητού να πληρώνεται από κει, και επίσης από κει έχω φορτώσει λεφτά σε on-line bookmaker. γιά να μην αναφέρω και ένα σωρό αγορές που έχω κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.