Jump to content



Aopen EX65PE "μονταρισμένο" (ή μήπως μΑνταρισμένο?)


Freedom

Recommended Posts

Ναι κύρίες και κύριοι...δεν είναι βόας δεν είναι κροταλίας...είναι το υπερφυσικό μου baby pc...

Θαυμάστε την εργονομία...

Θαυμάστε την χωροταξία...

Θαυμάστε την αρμονία του συνόλου...

post-58-1416071613,1622_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ...απαγορευονται οι καφέδες, πορτοκαλάδες, σουμάδες, νερά και άλλα υγρά σε απόσταση 50 εκατοστών...(αλλιώς πάνε ολα μαζί για RMA και εγώ για φούντο)

post-58-1416071613,2457_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pro [Σήμερα, στις 23:11]

NICE ONE

Τι να το κανεις το μεγαλο κουτι οταν βολευεσαι με αλλο

... αλλα οταν θες να το παρεις βολτα τι του κανεις??? το κανεις κομματια??

Να το πάρω βόλτα???

’τα δηλαδή???

Σιγά να μην του βάλω και ρόδες βρε...(χμμμμ...δεν είναι κακή ιδέα)...

Αν θέλω να το πάρω βόλτα το πετάω σε κανένα σακί χυμα και το παίρνω στον ώμο...

Ε, μην τα κάνουμε και δύσκολα τα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Για κατουρημα δεν χρειάζεται να το πάω...έχει καθετήρα...(δεν φαινεται στην φωτογραφία)

Τωρα να σου πώ αν πέσει κανάς καφές "Coffee cooling" δεν θα έχω ...

"Coffee burning" σίγουρα...

Αλλά ντάξ'...έχω προβλέψει και για αυτό...

Εχω πάντα έτοιμες και σε ασφαλές σημείο τις αποδείξεις για ολα τα εξαρτήματα που βλέπεις ουτως ώστε με το που θα γίνει το "μπράφ" να ξεχυθώ στα μαγαζιά με τα αποκαήδια στο χέρι και να RMίάσω το σύμπαν...

Link to comment
Share on other sites

Γέλιο έχει...

Αλλά γιατί να πάρεις κουτί όταν μπορείς να τα έχεις χύμα όλα πάνω στο γραφειάκι?

Η καλύτερα χύμα μέσα στο συρτάρι...

Πλάκα πλάκα αυτό τοέχ σκεφτεί πολλές φορές σοβαρά μιας κια έχω ένα συρτάρι που τα πέρνει όλα τέλεια μέσα...

Κάνεις και δυο τρυπούλες μπρστα να πέρνει αέρα και είσαι εντάξει...

Αλλά το πρόβλημ α είναι οι γειώσεις...

Link to comment
Share on other sites

@SirGeorge, βρε δεν τα είπαμε??? Εχω το σχετικό "τσουβάλι" για lan περιπέτειες...

@Daidalos, ευχαριστώ, ευχαριστώ...να και ένας αντικειμενικός ανθρωπος...

@pro..."αντερα"???"ΑΝΤΕΡΑ"??? Ασε με να μαντέψω...εσυ θές να γίνεις (ή είσαι) γιατρός...εντερολόγος μήπως???

@Ilias83...κατι μου λέει οτι η μοιρα θα το φέρει έτσι, που θα αναγκαστώ να το κάνω και αυτό...

Χωρις πλάκα τώρα...μετα τις πρόσφατες περιπέτειες με το κουτάκι, το είχα κλειστό με έναν 120αρη, το dvdr και μια MX4000 και το Aopen τροφοδοτικό (γιατί την 6600GT με την εξτρα τροφοδοσία την "εφτυνε")...

Εκανα υπομονή μεχρι να έρθει η αντικατάσταση της φακντ απ motherboard αλλά πήρε και πάλι αναβολή (απο εβδομάδα σε βδομάδα)...

Ε, μου την έδωσε και μένα και λέω να πάει να μαμηθεί...on the fly εγγραφες δεν μπορουσα να κάνω...και είχα βαρεθει να μπαινοβγάζω τους άλλους σκληρους οταν χρειαζόμουνα καποιο αρχείο...εβλεπα και την 6600GT στο αντιστατικό σακουλάκι της και μου την έδωσε στο δόξα πατρί...

Τα συνδέω λοιπόν όλα, χώνω και το Enermaxόπουλο και ας έρθει η mobo όποτε θέλει...

:)))

Link to comment
Share on other sites

@ saxon_747...ο μόνος τρόπος να συμμαζεψω τα καλώδια είναι να πάρω ένα ψαλίδι και να τα κόψω...(χμμμ...σαν καλή ιδέα μου φαινεται)...το air flow είναι κορυφαίο...τόσο καλό που πραγματικά φοβάμαι μην μου πουντιάσουν οι σκληροι ετσι εκτεθημένοι στο κρύο που είναι...

@ea6gka...εσυ μπορεί να το λές για πλάκα (ντροπή να κάνεις πλάκα σε αυτό το σοβαρότατο υψίστης σημασίας θρέντ) αλλά μου περασε απο το μυαλό οταν είχα τα γνωστά προβληματάκια...μόνο που τότε το σχέδιο δεν ήταν να πηδάω επάνω του για να χωρέσουν τα περισσευούμενα αλλά να πηδάω επάνω του ολόγυμνος κρατώντας ένα τσαμπί απο 80αρηδες ανεμιστήρες για να ξορκίσω το κακό...(για την ιστορία, δεν το έκανα αλλά ποτέ δεν ξέρεις)...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.