Jump to content



DELL οθόνη: Απο που???


fonzi

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Σε καταστήματα όχι.

Δεν είναι απαραίτητο να πάρεις από το online, μπορείς να τηλεφωνήσεις στην Dell Hellas, να βάλεις την παραγγελία και πληρώνεις με πιστωτική ή κατάθεση.

Αν έχεις πρόβλημα, στείλε μου π.μ. να σου πω με ποιον να μιλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Για το μοντελλο 2005, σε ιταλικο φορουμ διαβασα για καποιο «φαινομενο backlight», που νομιζω εννοουν οτι δεν ειναι ομοιομορφο το φως που παραγουν οι λαμπες πισω. Απο ο,τι φαινεται ομως, υπαρχει καινουρια revision που διορθωνει το προβλημα. Ειναι θεμα τυχης ομως ποια απο τις δυο θα πετυχει κανεις κατα την παραγγελεια του.

Link to comment
Share on other sites

To γνωρίζω και εγώ αυτό το πρόβλημα.Υπάρχει ένα θέμα 50 σελίδων στο hardocp.

Όπως είπες τα καινούργια revision διορθώνουν το πρόβλημα.Απ'οτι ξέρω υπάρχουν 3(νοεμβρίου-δεκεμβρίου,ιανουαρίου).

Link to comment
Share on other sites

Πάντως υπάρχει και η ACER AL2032W με ακριβός το ίδιο πάνελ και πιο ωραίο σχεδιασμό.

Τιμή και διαθεσιμότητα=άγνωστα.

Οσο αφορά την DELL η εταιρεία δήλωσε πρόσφατα ότι τα ελλατωματικά πάνελ αποσύρθηκαν.Τώρα ή τα αποσύρανε ή τα στήλανε στην Ελλάδα.:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fonzi [Σήμερα, στις 11:47]

Υπάρχει άραγε και στην 1905 αυτό το πρόβλημα???

Όχι καμμία σχέση.Το πρόβλημα είναι με τη συγκεκριμένη οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Πριονέτο

Οσο αφορά την DELL η εταιρεία δήλωσε πρόσφατα ότι τα ελλατωματικά πάνελ αποσύρθηκαν.Τώρα ή τα αποσύρανε ή τα στήλανε στην Ελλάδα.:p

Η Dell δεν στοκάρει στην Ελλάδα τίποτα, όπως και σε καμμία άλλη Ευρωπαϊκή χώρα. Όλη την Ευρώπη την τροφοδοτεί το εργοστάσιό της στην Ιρλανδία. Αν ποτέ πάρεις οτιδήποτε από Dell, δεν θα σου έρθει από Dell Hellas αλλά με μεταφορική από Ιρλανδία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.