Jump to content



Intel 82865g/PE/P οδηγοι.???


ktm640

Recommended Posts

Εχω μια τετοια μοβο πανω σε ενα μηχανακι αλλα δεν εχω οδηγους για τιποτα.

Υπαρχει περιπτωση να βρω απο καπου για καρτα γραφικων και ηχου? Ειναι ενσωματωμενα πανω στην μοβο αυτα.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα και τα τρια δύσκολο να είναι. Αν ήξερες ποιο μοντέλο ακριβώς είναι θα βρίσκαμε και ποιο chipset έχει πάνω. Αν δεν το γνωρίζεις και είναι πολύ δύσκολο να ανοίξεις το ένα πλαινό να δεις, κατέβασε το cpuz και αν είσαι τυχερός θα στο λέει...

Link to comment
Share on other sites

Το g για graphics το εχω κατεβασει. Θελω για καρτα ηχου και chipset. Θα κατεβασω το 865G Intel® Chipset Software Installation Utility και ειδωμεν.

Ευχαριστω πολυ παιδια. Αν δεν παιζει ο ηχος θα ξαναποσταρω.

:)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις. Απ' ότι βλέπω τα links στη σελίδα που σου έδωσα για την 865G και την 865GV είναι ίδια. Οπότε κατέβασε αυτά τα 2 και κατά 99% θα παίξει...

EDIT: Τώρα που το ξαναβλέπω και για τα 865P/PE τα ίδια είναι, αλλά αυτά δεν έχουν Onboard ΄κάρτα γραφικών. Οπότε απ' όπου να καταβάσεις τα Intel® Chipset Software Installation Utility και Intel® Application Accelerator - RAID Edition από τη σελίδα το ίδιο θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν εγινε τιποτα. Ηχο δεν εχει.

Ψαχνω αλλα δεν βρισκω κατι.

Αν ήξερες ποιο μοντέλο ακριβώς είναι θα βρίσκαμε και ποιο chipset έχει πάνω. Αν δεν το γνωρίζεις και είναι πολύ δύσκολο να ανοίξεις το ένα πλαινό να δεις, κατέβασε το cpuz και αν είσαι τυχερός θα στο λέει...

Πες μας το ακριβές μοντέλο να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.