Jump to content



Ζητάω πολλά – θέλω κουτί χωρίς πορτάκι


Haunted

Recommended Posts

Οι απαιτήσεις μου είναι απλές (έτσι πιστεύω τουλάχιστον), θέλω ένα midi ή και full tower δεν με απασχολεί ο χώρος αρκεί να είναι ευρύχωρο, (να μην βρίσκουν οι δίσκοι πάνω στην vga δηλαδή), να είναι κατά προτίμηση μαύρο, να έχει οπωσδήποτε παράθυρο γιατί βαριέμαι να κόβω και να ράβω plexi και το ποιο σημαντικό απ’ όλα ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΟΡΤΑΚΙ, στα λεφτά μέχρι 100 βαριά 140.

Έχω φάει τον κόσμο και δεν μπορώ να βρω τίποτα σε φυσιολογική τιμή.

Αυτό για να καταλάβετε είναι το τέλειο για εμένα: http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=15&product=904066 αλλά όχι και 290 ευρώπουλα, από πλατίνα είναι η υπογραφή του FATAL1TY;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας σπάσω τα νεύρα αλλά αυτό πρώτον έχει 2 πορτάκια (έχω κόλλημα), δεύτερων ότι κουτί έχω δει από την thermaltake μου φαίνεται κάπως ψεύτικο και τρίτων είναι και τρύπιο από πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Όπως φαίνεται και στην υπογραφή μου το stacker το έχω ήδη απλά ήθελα κάτι λίγο πιο μικρό για ένα σύστημα που θα στήσω σε φιλαράκι το οποίο θα βάλει μέσα το πολύ 2 dvd και 2 δίσκους άντε και στο μέλλον καμιά κάρτα γραφικών θηρίο. Εγώ έχω φορτώσει μέσα στο stacker 6 δίσκους και την υδρόψυξη και πάλι χώρο έχει. Άσε που stacker και side panel πάει πάνω από 160 ευρώ, έλεγα να μην δώσει τόσα πολλά, η φάση κουτί ξεκίνησε από τα 100 ευρώ.

Picture051.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δες για το Armor...

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=15&product=752541

Νομίζω θα σε καλύψει...

Συμφωνω με το φιλο, και απο οτι μου ειπε ενας αλλος χρηστης εδω μεσα, τα πτερυγια αφαιρουνται ευκολα με βιδουλες.

Επισης αν τυχον δεν εχεις διαβασει αυτο εδω το review http://www.hardcoreware.net/reviews/review-280-2.htm ριχτου μια ματια και μπορει να το συμπαθησεις τελικα.

Το οτι ειναι τρυπιο απο πανω που ακριβως σε ενοχλει;;;

Καλά λες δεν το είχα προσέξει!!! Και από πίσω είναι τρύπιο τώρα που το βλέπω!!! Θα χάνει αέρα!!! :)

:044: :044: :044: :044: :044:

Link to comment
Share on other sites

Το armor αν του βγαλεις τα πορτακια του φαινεται πολυ ασχημο.Τελικα αν ο φιλος σου δεν εχει προβλημα με την προσοψη που εχει το armor μπορεις να κοιταξεις και το armor junior το οποιο εχει κατω απο 100 euro,και εχει τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας σπάσω τα νεύρα αλλά αυτό πρώτον έχει 2 πορτάκια (έχω κόλλημα), δεύτερων ότι κουτί έχω δει από την thermaltake μου φαίνεται κάπως ψεύτικο και τρίτων είναι και τρύπιο από πάνω.

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΘΕΡΜΑΛΤΕΪΚ !!! LOL ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ ΣΑΝ ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΛΕΟΝ....γιατί δεν κοιτάς κάτι σε Silverstone ή αν σε παίρνει λίγο παραπάνω για Lian-Li ....(το έχω πει πως το επόμενο κουτί μου θα είναι Lian-Li ...προσωπική άποψη :D)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.