Jump to content



Πλαισιο Γλυφαδας 5ε παιχνιδια ΠΡΟΛΑΒΕΤΕΕΕΕΕ!!!


Lewnidas

Recommended Posts

Εχ8ες πηγα το πρωι να παρω μια παστα και μου λεει το παλικαρι στο ταμειο φιλε ολα τα games 5 ε του λεω οπωσ εισαι το half life 2 και μου λεει αργησες¨(

Τελικα πηρα το mcray 2004 !!

Mπορει να ισχυει σε ολα τα κατστηματα οποιος εχει κανα καταστημα κοντα του ας παει να δει τι παιζει δεν εχει να χασει και τιποτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μίλησα και με το Πλαίσιο στη Γλυφάδα...

Σιγά μη σου είπε "’ργησες" για το HalfLife 2...

Τιποτα άλλο θα σου είπε και δεν θα κατάλαβες...

Σιγά μην κάνανε και δώρο ένα pc με κάθε παιχνίδι...

Υπάρχει μια προσφορά 5 αλλά για περιορισμένους τίτλους παιχνιδιών...

Και μιλάμε μόνο για παιχνίδια του 2003.

Ουσιαστικά ξεστοκάρισμα κάνουν...

Αυτά και να προσέχουμε λίγο τι γράφουμε...

Link to comment
Share on other sites

Koiτα φιλε το mcray 04 eine toy 2004 kai to need 4 speed und2 επισης του 2004 τα οποια ειναι ηταν στη τιμη 5ε ,δεν 8α διαφωνησω σε αυτο που λες για το ξεστοκαρισμα,αλλα οχι να μου πεις οτι να προσεχω και τι γραφω γιατι πηγαν παλικαρια και πηραν παιχνιδια και με 1000οευχαριστησανε για το κονε που τους εδωσα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lewnidas

Koiτα φιλε το mcray 04 eine toy 2004 kai to need 4 speed und2 επισης του 2004 τα οποια ειναι ηταν στη τιμη 5ε ,δεν 8α διαφωνησω σε αυτο που λες για το ξεστοκαρισμα,αλλα οχι να μου πεις οτι να προσεχω και τι γραφω γιατι πηγαν παλικαρια και πηραν παιχνιδια και με 1000οευχαριστησανε για το κονε που τους εδωσα!

Φίλε μου κοίτα, μένω στην άλλη άκρη της Αθήνας και χθές έγραφα μάθημα, αλλά δεν το είχα σε τίποτα να πεταχτώ μια βόλτα από Γλυφάδα για να δώ τι παίζει...

Όμως αφού υπάρχουν τα τηλέφωνα πήρα πρώτα τηλέφωνο...

Πρώτα ρώτησα στα κεντρικά, και δεν είχαν ιδέα για τι πράμγα μιλούσα...

Μετά μίλησα με το κατάστημα της Γλυφάδας...

Εκεί μου είπαν οτι όντως ισχύει μια προσφορά με 5 αλλά ΟΧΙ ΓΙΑ ΟΛΑ τα παιχνίδια, αλλά για τίτλους του 2003.

HalfLife2 όταν του είπα ο υπάλληλος μόνο που δεν έπεσε κάτω από τα γέλια...

Μα και σκέψου λιγάκι, είναι δυνατόν να σου δώσει ένα παιχνίδι που αυτή τη στιγμή πουλιέται 50 μόνο με 5?

Για NFSU2 που λές για παράδειγμα, αποκλείεται να πήρες...

Κάνει 50 επίσης...

Για Cοlin McRae 2004 που λές δεν μου φαίνεται περίεργο καθώς είναι παιχνίδι του 2003... (και αν δεν κάνω μάλιστα λάθος Ιούνιο 2003 βγήκε)

Και σου ξαναλέω...

Αν πήρες NFSU2 ποσταρε μια απόδειξη...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ilias83 [Σήμερα, στις 07:22]

Μετά μίλησα με το κατάστημα της Γλυφάδας...

Εκεί μου είπαν οτι όντως ισχύει μια προσφορά με 5 αλλά ΟΧΙ ΓΙΑ ΟΛΑ τα παιχνίδια, αλλά για τίτλους του 2003.

HalfLife2 όταν του είπα ο υπάλληλος μόνο που δεν έπεσε κάτω από τα γέλια...

Και εμένα τα ίδια μου είπε η τύπισα.....;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από papatsonis

το CMR04 πάντως , βγήκε μαρτη-απρίλη του 2004...μιλάω εκ πείρας... , άρα μήπως , είναι και κάποια απο το 2004?

Μπερδεύεσαι μάλλον κοίτα απλά στο official site να δεις πότε έκανε release...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ilias83 [Σήμερα, στις 05:42]

Μπερδεύεσαι μάλλον κοίτα απλά στο official site να δεις πότε έκανε release...

Για την εκδοση για PC μιλανε και οχι για τις κονσολες.

Anouncing Release Date - ColinMcRae 4 PC

"Colin McRae Rally 04, the defining moment for rally gaming and already a massive console success, is coming to PC in March 2004 complete with exhilarating LAN and online racing." Απο το Press Release της 4ης Δεκεμβριου 2003 σχετικα με την ημερομηνια κυκλοφοριας.

Release Date - ColinMcRae 4 PC

"Maximising the rally gaming experience that tests both the cars and the players rallying skills, Colin McRae Rally 04 is out today, Friday 2nd April, for PC". Απο το Press Release της μερας που βγηκε για PC (Αργησε κιολας)

Link to comment
Share on other sites

Πηγα το πρωι στο Πλαισιο για να τσεκαρω τι παιζει. Φυσικα δεν εχει τα καινουργια 5€, αλλα εχει αρκετους αγνωστους τιτλους. πχ EURO 2004,UT04, NBA Live '05 και αλλα τα εχεις σε κανονικη τιμη. Απο τα αλλα μονο το UT'03 ειδα στο ραφακι των 5€.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.