Jump to content



CS Gathering


Tsunami

Recommended Posts

Επαιδή όπως έχω διαπιστώσει πολύ είμαστε καμμένοι με το CS έλεγα να κανονίζαμε να παίζουμε όλοι μαζί σε κανέναν server.Καταρχάς υπάρχει ενδιαφέρον?

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε tsunami!

Να κανονισουμε οπωσδηποτε. Εν το μεταξυ θελω να μπω και σε ομαδα,αν ειναι σοβαρη παντα. Να φτιαξουμ [TheLab] clan!

ΥΓ.θα εχουμε και σπονσορα την Ατι σαν τους πρωην sk και θα περνουμε τις νεες καρτες πριν καν βγουνε στα περιοδικα και θα..ε καλα ας γινει αυτο και βλεπουμε μετα!!

Link to comment
Share on other sites

επαιζα 2 χρονια ασταματητα αλλα το τελυτεαιο τριμηνο δεν εχω παιξει καθολου γιατι το ping μου παρολλο που εχω dsl ειναι αισχος - εχω 60 ms στον public slayght 2 που ειναι και server του the web της πατρας ..

εγω ειμαι απο πατρα (lusifer - fil clans γνωστες εδω)βεβαια σε clan εν εχω παιξει επισημα αλλα σε mixdakia στο cs.gather και hl.gather εχω παιξει ...

ΥΓ ποια ειναι η κοπελια στο αβαταρ ???

Link to comment
Share on other sites

Το e sports kafe πρεπει να λες!

Ειχε γινει ενα τουρ, εγω δεν επαιζα. Επαιζαν τα φιλαρακια μου (gameover). Παιξανε και με τους lusifer απο τους οποιους θυμαμαι τον archer γιατι ειναι φιλος,με εναν φιλο μου απο την πατρα, τον funk

Link to comment
Share on other sites

ναι σε αυτο λεω το μικρο μαγαζακι με ενα μικρο δευτερο οροφο απο πανω εχω παει γιατι εχω γνωστους απο εκει ...

τον archer τον ξερω ... εχει παει με fil τωρα

τεσπα φυγαμε λιγακι off topic αλλα δεν πειραζει :D

αντε να φτιαξουμε the lab clan !!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειμαι στους fil ... παιζαμε στο ιδιο net cafe πολυ πριν πανε θεσσαλονικη και γινουν καπως γνωστοι παιζαμε στο τρελλο λαν του μαγαζιου με 30 ατομα χαμος !!!

μετα οταν το σοβαρεψανε παιζανε mixdakia και clan match και τους χασαμε .. τεσπα

ΔΩΣΤΕ ΕΝΑΝ ΣΕΡΒΕΡ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΛΑΜΠΙΤΕΣ !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε για το CS : Source?

αν ναι ... Μεσα και γω!!! :jump: :jump: :jump:

μεχρι στγμης μονο τον [GreeK OperatioN ForceS][Public] σερβερ ξερω απο Ελληνες.

62.1.216.138:27015

( στο AUTH τον εχουν νομιζω ;) )

Αν μπορει καποιος να ανοιξει αλλον βλεπουμε.

( ρε Tsunami πες του Trendy να σηκωσει ενα server στην Γ ... ;) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.