Jump to content



Mini-review των κουτιών innovator


Seeker

Recommended Posts

Seeker πολυ μου αρεσε το review σου....

βαλε και καμια φωτο και θα εισαι αρχοντας...

πολυ καλη προσπαθεια και κατατοπιστικοτατο το αποτελεσμα...

μπραβο σε σενα :T: και "oυυυυυυυυυυ¨στο Innovator :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ATi

Μπράβο Seeker, πολύ καλή δουλειά. Μόλις έκανες μεγάλη ζημιά στην εταιρία. Καλά έκανες! Και πάλι Μπράβο!!!:T: :T: :T:

Την ίδια ζημιά που θα τους έκανε οποιοσδήποτε έγραφε το review.

Μάλιστα νομίζω πως αυτό το review ίσως να ανεβάσεις τις πωλήσεις των κουτιών innovator. Εγώ πήρα το ρίσκο να το αγοράσω αλλά άλλοι δεν θα το έπαιρναν έτσι τώρα οι αγοράστες θα μπορούν να κάνουν συγκρίσεις και να αποφασίζουν χωρίς να νιώθουν οτι ρισκάρουν τα χρήματά τους και πιθανόν να αυξηθούν και οι πωλήσεις των innovator.

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

Seeker πολυ μου αρεσε το review σου....

βαλε και καμια φωτο και θα εισαι αρχοντας...

πολυ καλη προσπαθεια και κατατοπιστικοτατο το αποτελεσμα...

Θα ανεβούνε και photos (πρίν και μετά το στήσιμο του κουτιού), απλά περιμένω να στήσω όλο το συστημα για να αξιολογήσω και το τροφοδοτικό. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ATi

Μπράβο Seeker, πολύ καλή δουλειά. Μόλις έκανες μεγάλη ζημιά στην εταιρία. Καλά έκανες! Και πάλι Μπράβο!!!:T: :T: :T:

Σιγά τη δυσφήμιση. Σε αυτή την κατηγορία τιμής, όποιο κουτί κι αν πάρεις (το HeroItchi εξαιρείται), τα ίδια "χάλια" θα έχει. Δεν πιστεύω να περίμενες αυτό το (ομολογουμένως πολύ καλό) review για να το μάθεις?

Εξ' άλλου, ούτε και το e-shop πουλάει τα Innovator ως κουτιά ψηλής ποιότητας.

Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι τόσο οικονομικά πιστεύω ότι θα μπορούσε να είναι και χειρότερο το ζήτημα.Από τη στιγμή που τα κουτιά αυτά απευθύνονται σε χρήστες που δεν θα δουν ποτέ τι υπάρχει μέσα στο κουτί μια χαρά μου φαίνονται απέξω. Εξάλλου τα τρυπάνια και τα ντρέμελ τι τα έχουμε?

Να ξαναρωτήσω

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΡΜΙΣΤΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΕΞΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣΣΣ?

(καταλάβατε τώρα ή θέλετε να κάνω και κακά μου?)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει πρώτα να μειωθεί η ανάλυση και το μέγεθος σε λογικά πλαίσια γι αυτό καθυστερώ. Αν είμαι τυχερός ίσως καταφέρω να τραβήξω λίγες ακόμα φωτογραφίες , που θα είναι καλύτερης ποιοτητας.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνίσω και εγώ για τα Inovator ότι δεν είναι και ότι καλύτερο, αλλά όταν συναρμολογείς PC για πελάτη σε ενδιαφέρουνε δύο πράγματα...

1. Να είναι μουράτο γιατί σαν άσχετος που συνήθος είναι εντιπωσιάζετε από τα λαμπάκια, τα φωτάκια και τα χερούλια μεταφοράς,

2. Θα δυσανασχετήσει αν δεί ότι το κουτί είναι μικρό, μόνο μαύρο και κάνει 50-60, χωρίς το PSU και όταν δεί και 60 το τροφοδοτικό τότε καλύτερα τρέχα να μην σε πιάσει...

Από την άλλη αν είναι για την πάρτη μας κάτι και το σηκώνει η τσέπη μας σίγουρα δεν θα πλησιάσουμε κουτιά τύπου Inovator...

Προσωπικά το έχω ξαναναφέρει ότι δεν με ενδιαφέρει τόσο η μάρκα του κουτιού όσο το τί έχει εσωτερικά... ’λλωστε τα benchmark δεν θα μας δώσουνε μεγαλύτερο σκορ αν έχουμε herolchi ή Inovator :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nice seeker :) waiting fotozzzzzz :):):) εγώ έχω το Heroichi to midi πολύ καλό !!δεν έχει τροφοδοτικό μαζί! έχει 2χ12cm οπως είπατε κλειδακια για το πλαινο και σαν θήκες για τους σκληρούς κ συρταροτά για τα DVD !# έχει κ φιλτρο μπροστα στον ανεμιστηρα που μπορεις να το πλύνειΣ!:) το είχα πάρει απο την ΓΡΑΜΜΗ 43 πολύ καλό μ βγήκε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.