Jump to content



Δεν ανοίγει το PC μετά από καθάρισμα ψύκτρας του επεξεργαστή


Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

@Greek: Στις 3:15 τους έστειλα e-mail με τα...παράπονά μου, στις 4:15 με πήραν τηλ. να μου πουν ότι κάρτα (σαν την παλιά μου) υπήρχε και ότι μάλλον είχε κάνει λάθος αυτός που μου είχε μιλήσει νωρίτερα. Μου είπαν ότι μπορεί να αντικατασταθεί χωρίς κανένα κόστος. Εγώ-τυχαία-θυμήθηκα εκείνες τις "ιστορίες" που είχα ακούσει για το e-shop, και του τόνισα ότι με ενδιαφέρει η κάρτα να αντικατασταθεί με μια καινούρια. Μου λέει-μετά από μια μεγάλη παύση-"μπορεί η κάρτα να είναι σαν καινούρια, αλλά να είναι από επισκευή ελλατωματικής, από την αντιπροσωπία". Εγώ του τόνισα ότι με ενδιαφέρει να είναι τουλάχιστον πλήρως λειτουργική, και μου είπε ότι...ελέγχουν τα συστήματα πριν τα δώσουν στον πελάτη.

Τί να πεί κανείς; Με πήραν στις 5 να μου πουν ότι είναι έτοιμος και ότι θα με ειδοποιείσει το τμήμα service να πάω αύριο να τον πάρω. Θα δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ-τυχαία-θυμήθηκα εκείνες τις "ιστορίες" που είχα ακούσει για το e-shop, και του τόνισα ότι με ενδιαφέρει η κάρτα να αντικατασταθεί με μια καινούρια. Μου λέει-μετά από μια μεγάλη παύση-"μπορεί η κάρτα να είναι σαν καινούρια, αλλά να είναι από επισκευή ελλατωματικής, από την αντιπροσωπία". Εγώ του τόνισα ότι με ενδιαφέρει να είναι τουλάχιστον πλήρως λειτουργική, και μου είπε ότι...ελέγχουν τα συστήματα πριν τα δώσουν στον πελάτη.

Ψιλοαπαράδεκτο, αλλά και εγώ αν ήμουν πάνω στην ανάγκη μπορεί να δεχόμουνα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία , λίγη (αρκετή μάλλον) πίεση οδηγεί σε καλό.....

Το θέμα κλειδώνει εδώ και για την συνέχεια μπορεί να ανοίξει θέμα στην αντιστοιχη κατηγορία. Ευχαριστώ όλους όσους συμμετείχαν....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.