Jump to content



Κοινή Ελληνική προσπάθεια στο HWBOT .


Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Δέν είμαι μέσα στο μυαλό τους , οπότε πιθανολογώ ότι επιδιώκουν προσωπική προβολή πρός τα έξω και φυσικά προβολή του domain τους.

Δέν θέλω να σχολιάσω κάτι παραπάνω , ούτε κάτι από αυτά που έχουν γράψει στο φόρουμ τους , γιατί προσωπικά δέν με καλύπτουν οι απαντήσεις και οι θέσεις που έλαβαν.

Επειδή μιά τέτοια κουβέντα δέν βγάζει πουθενά , μένουμε απλά στην αναφορά ότι αποφάσισαν να έχουν μιά δική τους ομάδα σαν site.

Καλή συνέχεια σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Ενας απο τους βασικους στοχους ειναι οτι θελουμε να κανουμε ενα βημα παραπερα (Εμεις οι 10-15 που παιζουμε συχνα εδω και 7+ χρονια) . Κατι παραπερα απο το απλο "ερασιτεχνικο" οπως ειπαμε και απο κοντα που βρεθηκαμε σημερα .

Στo www.hwbox.gr υπαρχει το νεο .

Οταν δημοσιευθουν και οι κανονες της νεας ομαδας , τα πραγματα θα γινουν πιο ξεκαθαρα . Δεν εχουμε βρει το χρονο ωστε να κανουμε μια συναντηση και να τελειωσουμε και με αυτο το θεμα, αλλα μεσα στην επομενη εβδομαδα θα πρεπει να ειμαστε ετοιμοι

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει, επειδή έχει γίνει μεγάλη προσπάθεια από κάποια παιδιά όπως τον Στελάρα, εγώ θέλω να ευχηθώ καλή τύχη στο εγχείρημά τους.

Βέβαια όπως καταλαβαίνω χάνει αρκετές θέσεις η ΗΟΤ τώρα, αλλά όλα είναι στο παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.