Jump to content



Γνωμες για p5b deluxe wi fi


Cain Inc.

Recommended Posts

Γεια σε ολους

Ποια η γνωμη σας για τη συγκεκριμενη μητρικη; Ψηνομαι να δoκιμασω και τις Asus.Σχετικα προβληματα που εχετε ακουσει η αντιμετωπισει ;

Τo hardware

CPU:Intel E6600

VGA:SAPPHIRE ATI 1800XL

RAM :4*1024 OCZ@800 (5-5-5-12)

PSU:TAGAN 600

HDD 1:RAPTOR 74 GB

HDD 2:MAXTOR 300 GB SATA 2

ODD 1:PLEXTOR 755A

ODD 2:PLEXTOR 760SA

ODD 3:NEC 7170 S

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

κατα την αποψη μου οι asus ειναι παρα πολυ καλες και αξιοπιστες μητρικες.Εγω εχω την Α8Ν-SLI deluxe και ειμαι πανευχαριστημενος.Ουδεν προβλημα μου εβγαλε μεχρι στιγμης.Σε συβμουλευω να μην μεινεις μονο στο "ψησιμο" αλλα και να "ψηθεις" και να δοκιμασεις και τις asus

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση:) .Θα μ'ενδιεφερε η συγκεκριμενη να μην εχει ασυμβατοτητες λογω controller η κατι αλλο και κατα ποσο τα bios ειναι αξιοπιστα.Εχω ακουσει επισης οτι ανεβαζει θερμοκρασιες ισχυει ;

Link to comment
Share on other sites

Περι ασυμβατοτητες δεν νομιζω οτι μπορει κανεις να στο εγγυηθει πληρως αν και δεν νομιζω να εχεις πουθενα προβλημα. Θερμοκρασιες...αναλογα τι κανεις και που την φιλοξενεις παντα...παντος φουρνος δεν ειναι

Link to comment
Share on other sites

@Stelaras:Eυχαριστω, πολυ χρησιμο το thread.Αν δεν μου προκυψει καποια αλλη θα την προτιμησω για μια δοκιμη.

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις αν υπαρχουν και αλλες γνωμες ειναι ευπροσδεκτες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.