Jump to content



Razer Lachesis


yiancar

Recommended Posts

Αυτό το εκπληκτικό mouse έφτασε στα χερια μου σήμερα το πρωί από αγγλία. Είπα να αλλάξω το προηγούμενο (g5) και διάλεξα αυτό γιατί αντίθετα με το g5 αυτό είναι πιο flat . Επίσης έχει υπέροχο design με μπλε φωτάκι καθώς και 9 programmable keys

Photo time :p

Το μπροστά μέρος του κουτιού

pict0340jj9.jpg

Το πίσω

pict0339fo3.jpg

Οι οδηγίες, το Cd , τα αυτοκόλλητα , πολλά αλλα χαρτιά και ... :p

pict0341nc3.jpg

Το mouse με το ασορτί pad

pict0342mi1.jpg

Από πίσω

pict0346ie6.jpg

Δεξιά

pict0349gc8.jpg

Αριστερά

pict0348ns9.jpg

Χρυσό USB για αποκορύφωμα :D

pict0345sx7.jpg

The END !!!!bananabanana

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η παρουσιαση! Φωτογραφιες απο ολες τις πλευρες καθως και περιγραφη!

Αψογος Γιάγκο!

Πες μας ομως και κατι για το βαρος του (καλα μην το ζυγισεις κι ολας, σε σχεση με το G5 που ειχες)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βάρακια είναι στα 192-193 γράμμαρια και είναι 70δόλαρια χώρις τα μέταφρόρικα απο:

http://www.frozencpu.com/products/6568/pad-133/Razer_Lachesis_4000dpi_High_Precision_Gaming_Mouse_-_Banshee_Blue.html

Άπο έλλαδα δεν ξέρω δεν το πόλυέψαξα 'άλλα το σύγκέκριμενο είναι πόλυ μάματο

Link to comment
Share on other sites

Ra άσε τον κάτοχο να μιλήσει :D

Λοιπόν βαράκια δεν χρειάζονται , αφού είναι κατασκευασμένο έτσι ώστε να μην σου φεύγει από το χέρι, ( αυτός ήταν ο κύριος λόγος για τα βαράκια) .Είναι πιο ελαφρύ μπορώ να πω . Η ρύθμισις του προγράμματος του με έχουν τρελάνει όμως:

40201734cl5.jpg

Price : http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=KB-026-RA :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εγώ το αγόρασα από την Ελλάδα αλλα μηλάμε για πολύ ψάξιμο τιμη γύρο στα 80 ευρο και μη ξεχάσω,εχει profile button ποθ μπορείς να αποθηκεύεις τις ρυθμήσεις (DPI,Hz) sto profile μέσα στην on board 32 kb μνήμη.!!!!Εγώ το εχω

και ειναι πολύ βολικό.

bananabananabananabananabananabanana:smile051::smile051:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

πως εχει λοιπον το πραμα.ο ποντικαρος αυτος ειχε προβλημα.ετσι ο κολλητος μου εκοψε το επιχρυσο φυσακι και εβαλε ενα απλο επειδη με το usb το επιχρυσο εβγενε και το mouse επεφτε απο το πορτ με αποτελεσμα να κανει re-associate.

το κολλησε λοιπον.και σκεφτομαι και λεω,αν και τεσταραμε και δουλευει αψογα.αλλα μηπως να βγαλει κανα προβλημα το παλιο εξαιτιας της κολλησης του νεου usb?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.