Jump to content



Προς χρήστες LG 1915s.Δώστε τις ρυθμίσεις σας


schumifer1442169067

Recommended Posts

Το δράμα μου ξεκίνησε όταν είπα "αρκετά με τα default θα φτιάξω μόνος μου τα χρώματα της οθόνης μου" Αμ δε. Χαμός έγινε εδώ πέρα....

Από τη μία χρειάζομαι μία πολύ ξεκούραστη ρύθμιση ακόμη και αν χρωματική δεν είναι άριστη , για τα διαβάσματα (τα οποία όσο πάνε και αυξάνονται)

Από την άλλη σπάζομαι όταν άλλο τραβάω με τη φωτογραφική, άλλο βλέπω στην οθόνη και άλλο τυπώνω στον εκτυπωτή....

Γι' αυτό σας παρακαλώ αναφέρατε εδώ τις ρυθμίσεις που έχετε στην 1915ς σας . Μη μου πείτε για το icc profile γιατί δεν μπορώ να κάτσω να βρω πώς να χρησιμοποιήσω windows icc profiles στο λινουξάκι μου.

Ναι κι εγώ βολεύομαι με το night text αλλά δεν μπορεί ,κάποια ρύθμιση θα υπάρχει να διαβάζω ξεκούραστα το κείμενο και ταυτόχρονα να έχω ένα gimp ανοικτό για ξελαμπικάρισμα και να παίζω με τις φωτογραφίες που τράβηξα στις διακοπές ας πούμε.

Link to comment
Share on other sites

για να ρυθμισεις σωστσ την οθονη σου χρειαζεσαι μονο το dve

υπαρχει μονο σε dvd και υπαρχει μονο για αγορα γιατι περιεχει και καποια

φιλτρα ολα τα αλλα ειναι ημιμετρα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.