Jump to content



Xρονια πολλα Ζαχο......


eleven

Recommended Posts

Χρόνια πολλά για την γιορτή σου..... :magic: Να σε χαιρονται οσοι αγαπας Σου ευχομαι οτι καλυτερο οτι κι 'αν ειναι αυτο .

Υγ : Νομιζω οτι λογο της ημερας οι [Endu mode on] oi αγαπητοι ,πανσοφοι ,πανδικαοι, πανμακαριστοι ,και πολλα αλλα σε .....οι admin ( που ειναι αυτο το εικονίδιο με την γλωσσα γμτ?) [[Endu mode off/] πρεπει να άρουν το κατα τα αλλα δικαιο μπαν του εορτάζοντα σαν δειγμα της μεγαλοσυνης τους .Αν δεν ειναι εφικτο αυτο τουλαχιστον για σημερα για να μπορεσει να απαντησει αν θελει στις ευχες μας

Και παλι χρονια πολλα Ζαχο

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Χρονια πολλά και καλα Ζαχο , να σαι γερός , ευτυχισμένος και τυχερός ! ! !

Εύχομαι ότι θες να το αποκτήσεις (από ένα ναι μέχρι μια supra :D )

:flower: :flower: :flower:

ΥΓ εγώ έχω ξεκινήσει ήδη την απεργία πέινας (έκοψα τα σουβλάκια) - unban him reeeeeeee

Link to comment
Share on other sites

Ζαχουλη τις καλυτερες ευχες και απο μενα παλικαρε.Οτι ποθεις να σου ρθει αβιαστα και απλοχερα και να τα χαρεις με υγεια και καλη παρεα.:daisy:

:fun: :jump1: :fun:

:hug: αντε ρε παιδια......ξεμπαναρετε τον......η τιμωρια πιστευω εγινε αντιληπτη......:hug:

παμε παρακατω και ας το προσπερασουμεεεεεεε:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Ζαχούλη!

(Έχω πληροφορίες ότι το ban του Ζάχου λήγει λίγο πριν το Πάσχα, όπου οι αγαπητοί admin, moderators, news posters, Γραμματείς και Λαρισαίοι θα θέσουν υπό ψηφοφορία τα bans του Ζαχαρία και του Bill Peppas και στον ένα από τους δυο θα αρθεί το ban...)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και καλα Ζαχο...

ελπιζω εκει που βρισκεσαι (πισω απο τα καγγελα του ban) να μας ακους....

Παντως καλα εκανες...και γω μαζι σου!

οντως εκανες βλακεια.... αλλα δικιο ειχες!

Πολυχρωμος και παλι....:flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.