Jump to content



Xρονια πολλα Ζαχο......


eleven

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Chosen

Χρόνια πολλά Ζαχούλη!

(Έχω πληροφορίες ότι το ban του Ζάχου λήγει λίγο πριν το Πάσχα, όπου οι αγαπητοί admin, moderators, news posters, Γραμματείς και Λαρισαίοι θα θέσουν υπό ψηφοφορία τα bans του Ζαχαρία και του Bill Peppas και στον ένα από τους δυο θα αρθεί το ban...)

χαχαχαχαχαχα

χρονια πολλα ζαχο και γρηγορα κοντα μας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Χρόνια πολλά Ζαχούλη!

(Έχω πληροφορίες ότι το ban του Ζάχου λήγει λίγο πριν το Πάσχα, όπου οι αγαπητοί admin, moderators, news posters, Γραμματείς και Λαρισαίοι θα θέσουν υπό ψηφοφορία τα bans του Ζαχαρία και του Bill Peppas και στον ένα από τους δυο θα αρθεί το ban...)

Φαντασου το σκηνικο...........................

Ο djd σε ρολο Ποντιου Πιλατου να νιπτει τας χειρας του .Ο Terminator να εχει μαι αρπα στα χερια και τραγουδαει ασμα λυπητερο και πενθιμο , Ο SLN σαν μαυρος σκλαβος να κανει αερα στον αρχιερεις Rootx και 38.45 Σε μια κωλόνα δεμένος ο jax7480 με το μεγαλο του tatto ( ενα leon μαυρο) να φωναζει FX53 fx 53 grrrrrrr basilli grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr γιατι , γιατι με κανανε βαν?????? και σε μια αλλη ο βιλλ πεπας να απανταει αταραχος μπροστα στο αβεβαιο μελλον που τον περιμενει " ας του απαντησει κανεις αλλος γιατι εγω δεν προλαβαινω "

end of part one to be continued.........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

Φαντασου το σκηνικο...........................

Ο djd σε ρολο Ποντιου Πιλατου να νιπτει τας χειρας του .Ο Terminator να εχει μαι αρπα στα χερια και τραγουδαει ασμα λυπητερο και πενθιμο , Ο SLN σαν μαυρος σκλαβος να κανει αερα στον αρχιερεις Rootx και 38.45 Σε μια κωλόνα δεμένος ο jax7480 με το μεγαλο του tatto ( ενα leon μαυρο) να φωναζει FX53 fx 53 grrrrrrr basilli grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr γιατι , γιατι με κανανε βαν?????? και σε μια αλλη ο βιλλ πεπας να απανταει αταραχος μπροστα στο αβεβαιο μελλον που τον περιμενει " ας του απαντησει κανεις αλλος γιατι εγω δεν προλαβαινω "

end of part one to be continued.........

Ρε εσυ εχει ταλεντο!Πιασε να γραψεις κανενα μυθηστορημα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven [Σήμερα, στις 19:23]

Φαντασου το σκηνικο...........................

Ο djd σε ρολο Ποντιου Πιλατου να νιπτει τας χειρας του .Ο Terminator να εχει μαι αρπα στα χερια και τραγουδαει ασμα λυπητερο και πενθιμο , Ο SLN σαν μαυρος σκλαβος να κανει αερα στον αρχιερεις Rootx και 38.45 Σε μια κωλόνα δεμένος ο jax7480 με το μεγαλο του tatto ( ενα leon μαυρο) να φωναζει FX53 fx 53 grrrrrrr basilli grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr γιατι , γιατι με κανανε βαν?????? και σε μια αλλη ο βιλλ πεπας να απανταει αταραχος μπροστα στο αβεβαιο μελλον που τον περιμενει " ας του απαντησει κανεις αλλος γιατι εγω δεν προλαβαινω "

end of part one to be continued.........

αντε γεια μαστορα...εγραψες big time:worship:

πρεπει να εχετε καλες αναθυμιασεις εκει στα βορεια

δεν εξηγειται αλλιως...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000

Χρονια πολλά φίλε.

Ποιο ban ρε παιδια? Γιαυτο τα αβαταρ? (κωλοεξεταστική όλο χάνω επισόδια)

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=11922&perpage=20&pagenumber=3

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.