Jump to content



Έλεος


gijo

Recommended Posts

να κανω φορματ πωσ δεν εχω καθλου εικονα πλεων

δοκιμασα χθεσ να το ξεκηνησψω χωρισ μνημακια καθολου και εγβαλε βεερ eror

θα δοκιμασω το απογευμα να το ξεκηνησω εκτοσ κουτιου.εχω δοκιμασει και με αλλο σκληρο αλλα κανει το ιδιο

Μα δεν χρειάζεσαι εικόνα για το format...Μόλις κάνει mem test πατα del μπες στο Bios όρισε ως fisrt boot device το cd βάλε το cd μέσα και ξεκινα την διαδικασία..

Link to comment
Share on other sites

τωρα πλεων οπωσ εχω γραψει και παραπανω δεν εχω καθολουν εικονα

απο την αρχη.οταν ξεκηνουσε να φορτωσει win εβγαζε no signal και εσβηνε η οθωνη.απο το cd ξεκηναει ετσι και αλιωσ αλλα θεσ τα f8 και τα λοιπα για το φορματ.το θεμα ειναι οτι για ανεξηγητο λογο μου εκαξε την παλια πηρα αλλη για να τον πουλησω και τωρα την ακουσε και αυτη και ειναι μιασ βδομαδασ μοβο.η οθωνη ειναι οκ και η καρτα τα εχω δοκιμασει και τα 2

Link to comment
Share on other sites

καποιο βραχηκηκλομα ισωσ οπωσ ειχε πει και ο stealth και μεσο του κουτιου μεταφεροταν με την γιωση εκανα και ενα φορματ και βλεπουμε αντε να το ετοιμασω να το πουλησω μπασ και αλαξει η τυχη μου

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν την παλευω αλλο παλι κανει τα ιδια μολισ εβαλα τον οδηγο τησ καρτασ γραφικων και εκανα επανεκηνηση ,μολισ πηγε να μοει στα παραθυρα εκλησε η οθωνη παλι,ευτηχωσ αυτην την φορα με αλλη καρτα εχω σημα.τωρα κατεβαζω τον τελευτεω οδηγο να δω τι θα γινει

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πρόβλημα το έχω κι εγώ σε laptop, όταν βάζω τους οδηγούς της κάρτας γραφικών η οθόνη δεν δείχνει τίποτα μετά την επανεκκίνηση. Πιθανόν να φταίει κάτι στο υλικό κατά τη γνώμη μου. Δεν το έχω λύσει ακόμα, οπότε καλή επιτυχία...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.