Jump to content



3800, 4000 και MSI στο e-shop


chros26_

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από chros26_

μα 600 ? ? ?

Για 3800/4000 μιλάμε.

Πάρτε κανένα τηλέφωνο στο e-shop για 3500+. Που ξέρετε, μπορεί να έχουν αλλά να μην έχουν ανεβάσει στο site. Το ίδιο είχε γίνει και με τις OCZ rev2 που είχα αγοράσει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan [Σήμερα, στις 11:34]

Χε χε....Λογω οτι την εχω την κυρια,και ξερω πως ειναι σου λεω πως ειναι ετσι!!:rolleyes::D

WTF? Μια GT που είδα προχθές ήταν ακριβώς όπως φαίνεται στην φώτο του e-shop...

:...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan [Σήμερα, στις 11:43]

Msi πρασινη δεν παιζει,μου φαινεται...

Εσυ MSI ειδες?

MSΙ 6800GT PCI-E. Στα χέρια μου την είχα... (ναι πράσινη) Και η MSI 9800 που είχα πράσινη ήταν... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Blade τσεκαρε λιγο ποσα pipilines εχει.

Aχ τι μου λες τωρα...ειμαι Athens και ειναι Λαμια...Επειδη θα παω σε λιγες μερες,θα φτιαξω το συστημα και θα σου πω!!

Εσενα ποσα εχει?

Φανταζεσαι να μου κανει καμια γκελα,εχει νευριασει...γιορταζουμε σημερα και δεν ειμαι κοντα της!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Η καρτα που δινει το ε-σοπ ειναι πρασινη και εμφανισιακα ιδια ακριβως με την ρεφερενς καρτα της νβιντια.ρωτα και μενα κατι ξερω.την πηρα και μολις την ειδα ματια μου επαθαν πλακα.δεν αξιωθηκα ουτε καν να τη δοκιμασω και την εστειλα πισω οπως ηταν μετα απο πολυ κοπο ειναι η αληθεια.την ιδια μερα που τους πηρα τηλεφωνο αλλλαξαν και την φοτο στο σαιτ.

Link to comment
Share on other sites

να και η απαντηση απο την μσι αυτοπροσωπως¨

Dear Marios ,

Thank you for contacting MSI Technical Support.

NX6800GT-T2D256E cards have different options, but they have the same performance. We only list an option picture on our website, if your card is with the different fan from the picture on our website, it is normal. Please don't worry about this.

Thank you for supporting MSI product. Please feel free to let us know if you still have any further issues or inquiries.

Best regards,

MSI Technical Support

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.