Jump to content



Μπλέ Οθόνες δεν αντέχω αλλο


alexkhr

Recommended Posts

Λοιπον παίδες έβαλα vista 32. Δεν άλλαξε κάτι. Επίσης μου ξαναεμφανίστηκε στο reboot μετά το blue screen το μήνυμα overclock failed, μπήκα bios και οι μνήμες πάνε από μόνες τους στα 800 αντί για 1066 που ήταν. Έτσι λοιπόν έχω αφήσει τις μνήμες στα 800 με τάση 2.10 (εργοστασιακά προτεινόμενη τιμή).

Παρακαλώ ρίξτε μια ματιά ακόμα στα screens πιο πάνω να μου πείτε καμια γνώμη.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παίδες έβαλα vista 32. Δεν άλλαξε κάτι. Επίσης μου ξαναεμφανίστηκε στο reboot μετά το blue screen το μήνυμα overclock failed, μπήκα bios και οι μνήμες πάνε από μόνες τους στα 800 αντί για 1066 που ήταν. Έτσι λοιπόν έχω αφήσει τις μνήμες στα 800 με τάση 2.10 (εργοστασιακά προτεινόμενη τιμή).

Παρακαλώ ρίξτε μια ματιά ακόμα στα screens πιο πάνω να μου πείτε καμια γνώμη.

Ευχαριστώ

Ειχα ρωτησει και παραπανω . Στα 1066 με 5αρια και 2.1v οι μνημες σου περνανε orthos blend και memtest dos & windows ??? Μου φαινεται λιγο δυσκολο , μιας και εχεις και 4gb .

Ο επεξεργαστης περναει orthos , occt κλπ κλπ ???? Φυσικα οχι για 2-3 λεπτα μονο .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παίδες έβαλα vista 32. Δεν άλλαξε κάτι. Επίσης μου ξαναεμφανίστηκε στο reboot μετά το blue screen το μήνυμα overclock failed,

Μπορεις να δοκιμασεις ενα αλλο τροφοδοτικο,δεν θυμαμαι να αναφερεις καπου τι τροφοδοτικο εχεις.

Φανταζομαι οτι δεν χρειαζεται να ρωτησω αν εχεις βαλει τα power plugs επανω στην καρτα ε?

stealth

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.