Jump to content



Aerogate II ή 3


ATi

Recommended Posts

Για δείτε εδώ αυτά τα δύο ποιο λέτε να πάρω σε ασημένιο χρώμα πάντα;

Τι πλεονεκτήματα έχει το 3 έναντι του 2;

Εχουν και την ίδια τιμή περίπου!

Aerogate II

Aerogate 3

:help: :help: :help:

Link to comment
Share on other sites

To 3άρι δεν το έχω ψάξει σε δυνατότητες μιας και το αποκλείω λόγω εμφάνισης, χειρισμού, οθόνης κ.τ.λ. Πιστεύω δεν αξίζει να λέγεται "απόγονος" του Aerogate II που "στολίζει" τόσα PC. Κανένα άλλο σκέφτεσαι; Εγώ παρόλο που έχω το Aerogate II, άμα ξανάπαιρνα θα έπαιρνα το AKASA. πολύ πιο ωραία είναι τα ποτενσιόμετρα.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα το Aerogate II και το πουλησα για να παρω Gatewatch...αν εχεις ελευθερα 2 5.25 θα προτεινα το gatewatch μιας κ απο ποιοτητα ειναι πολυ καλυτερο κατα τη γνωμη μου...

Αν εισαι ΜΟΝΟ αναμεσα σε αυτα τα 2, θα προτεινα το ΙΙ γιατι το ΙΙΙ δεν μου γεμιζει το ματι, κ ειναι κ "απογονος" του ΙΙ, που κατα τη γνωμη μου ειναι χειροτερο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ATi [Σήμερα, στις 16:50]

Ευχαριστώ παιδιά και εγώ το ΙΙ προτιμώ, αλλά δεν ξέρω τι πάιζει με την Matrix την οθόνη.

Πάντως περιμένω κι άλλες γνώμες.

η οθονη του aerogate 2 ειναι μετρια για μενα.......φαινεται καθαρα μονο απο ευθεια.......αν το κοιταξεις απο γωνια να ξερεις οτι δεν θα διαβαζεις απολυτως τιποτε.......αυτη τη στιγμη εχω το gatewatch........KAI καλυτερος φωτισμος ΚΑΙ μεγαλυτερες γωνιες θεασης............μπορει να πιανει μια θεση μονο το αερογκεητ αλλα πιστεψε με εαν εχεις 2 ελευθερα πηγαινε στο gatewatch:T:

Link to comment
Share on other sites

Kαλό το gatewatch αν και δεν έχω καταφέρει να δουλέψω αυτώ που έχει για το volume.... έχω κανει ενα κάρο δοκιμές και προσπάθειες με τα καλώδια αλλά τπτ... τελικά το αφέρεσα τελείος και δουλεύω μόνο το πάνελ για να βλέπω τέμπς... που ούτος η άλλος είναι η βασική του δουλεία και να ρυθμίζει ανεμιστήρες... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανείς το Aerogate IΙ?Βασικά προσπαθώ να το βρω αλλά σε μαύρο.Μήπως το έχει αγοράσει κανείς και αν ναι από ποιο κατάστημα..Αλλά σε μαύρο πάντα γιατί σε ασημί το έχει και το e-shop.Επίσης αν έχει κάποιος πάλι σε μαύρο και το Musketeer 2.

Link to comment
Share on other sites

Αποστόλη υπάρχουν και τα 2 σε μαύρα και το musk και το αερο σε πολλά μαγαζιά και on line μαγαζιά..στην Ελλάδα...Ατι για μένα το καλύτερο είναι το αέρο 2 το και το 3 σε λειτουργίες..το musk και το gatwatch είναι μόνο μούρη και δεν έχουν πολλές ρυθμίσεις..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Pc-Corner

Αποστόλη υπάρχουν και τα 2 σε μαύρα και το musk και το αερο σε πολλά μαγαζιά και on line μαγαζιά..στην Ελλάδα...Ατι για μένα το καλύτερο είναι το αέρο 2 το και το 3 σε λειτουργίες..το musk και το gatwatch είναι μόνο μούρη και δεν έχουν πολλές ρυθμίσεις..

Επειδη ειχα το Aerogate II και τωρα εχω Gatewatch...ποιες ειναι οι διαφορες στις ρυθμισεις??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Pc-Corner

Αποστόλη υπάρχουν και τα 2 σε μαύρα και το musk και το αερο σε πολλά μαγαζιά και on line μαγαζιά..στην Ελλάδα...Ατι για μένα το καλύτερο είναι το αέρο 2 το και το 3 σε λειτουργίες..το musk και το gatwatch είναι μόνο μούρη και δεν έχουν πολλές ρυθμίσεις..

Όταν λες το 3 σε λειτουργείες τι εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Όντως το aerogate II θυμίζει λίγο χριστουγεννιάτικο δέντρο και αυτός είναι ο βασικότερος λόγος που δεν με τρελένει.

Υ.Γ.: Το 'χετε δοκιμάσει χωρίς την πρόσοψη (το plexi ενωώ); Το βρίσκω πολύ πιο όμορφο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.